... Wpis, o którym mowa, pojawił się w Sieci niespełna 3 godziny temu. Jego częścią jest zdjęcie, na którym widać część postaci Kasi i jej malutkiej córeczki.

Reklama

"Nam, kobietom, nie zależy na wzniecaniu pożarów" - tym zdaniem autorka zaczyna swoją wypowiedź, by następnie w bardzo wyważony, ale jednocześnie trafny i poruszający sposób opisać swoje uczucia i przemyślenia związane z aktualnymi wydarzeniami.

Córka Donalda Tuska stwierdza m.in., że "Władza ma w tym momencie wszystkie możliwe narzędzia, aby po wysłuchaniu naszych głosów, zrobić krok do tyłu, naprawić zło, którego jest autorem i wyciszyć emocje".

O tym, że wpis podoba się obserwatorkom Kasi, świadczą pozytywne komentarze, których wciąż pod nim przybywa. Kobiety piszą, że czują dokładnie to samo, co autorka, a równocześnie doceniają jej subtelny sposób wyrażania emocji.

"Najmądrzejsze słowa dotyczące protestów i tego co się dzieje, jakie miałam okazję przeczytać w internecie" - napisała jedna z internautek, a jej komentarz polubiło wiele innych.