Marzysz po nocach o księciu z bajki? Bradzie Pittcie? George'u Clooneyu? Okazuje się, że umawianie się na randki z superfacetem może zupełnie się nie opłacać. Czego na własnej skórze doświadczyła Lisa Snowdon, brytyjska modelka, która jeszcze rok temu spotykała się z Clooneyem. Teraz piękna 36-latka narzeka, że mężczyźni boją się nawet do niej zbliżyć, by nie musieć konkurować choćby z duchem czy cieniem aktora.

Reklama

"Od roku żyję w celibacie" - zwierzyła się "Daily Mail" Snowdon. "Obawiam się, że już nigdy nie będę uprawiała seksu. Po prostu nikt nie zaprasza mnie na randki. Mężczyźni chyba patrzą na mnie i myślą: Umawiała się z George'em. Jestem bez szans".

Brytyjka zaczęła wręcz popadać w lekką obsesję. W domu powiesiła zdjęcie George'a z napisem "I’m watching you” (obserwuję cię), a wszystkie swoje niepowodzenia, także zawodowe, zaczyna składać na karb tego związku.

“Ludzie myślą, że umawiałam się George’em dla kariery” - żali się modelka i dodaje. “Wszyscy sądzili, że będąc z nim, nie jestem zainteresowana pracą modelki. Że wolę zadawać się z hollywoodzką elitą, a nie występować w brytyjskiej telewizji". Dlatego jej zdaniem, przez długi czas nie dostawała żadnych ofert. Wydaje się, że klątwa zaczyna tracić moc - w końcu Lisa została prezenterką piątej edycji programu “Britain’s Next Top Model”. Może niedługo ktoś odważny zaprosi ją na randkę?