Aguilera pokazała się po raz pierwszy od porodu na promocji DVD z jej najnowszym albumem "Back to Basics". Gwiazda cieszyła się, że w końcu mogła wyjść z domu. I nic dziwnego! W końcu mogła na prawo i lewo chwalić się, jakie ma cudowne dziecko.

"Ciąża i poród zupełnie mnie odmieniły, a mój synek jest tak cudowny, że inspiruje mnie do napisania kolejnych piosenek" - tłumaczyła Aguilera.

Trzeba przyznać, że artystka wyglądała olśniewająco. Wraca też do swojej zgrabnej figury, choć kosztuje ją to sporo wysiłku. Ma specjalnie dla niej opracowaną dietę, ćwiczy na siłowni pod okiem trenera. Musi się tak katować, bo wkrótce rusza w trasę. A na scenie nie pokaże się z nadwagą.

Ale jest jeszcze inny powód, dla którego chce się szybko odchudzić. Odkąd urodziła dziecko tego samego dnia i w tym samym szpitalu, co gwiazda realisty show i córka Lionela Richie, Nicole Richie we wszystkim z nią rywalizuje. Najpierw licytowały się na to, która dostanie więcej pieniędzy za pierwsze zdjęcie nowo narodzonego dziecka, teraz ścigają się w zrzucaniu zbędnych kilogramów po ciąży.

Zaniepokojeni przyjaciele Nicole Richie powiedzieli nawet magazynowi "OK", że gwiazda znów skrupulatnie liczy kalorie. Mają jednak nadzieję, że Richie nie wpadnie znów w anoreksję.