Default / Peter Kramer
Reklama

Początek nowej przyjaźni

W czołówne zestawienia rozstań, o których po prostu nie możemy przestać rozmawiać, znaleźli się Cameron Diaz i Justin Timberlake. Para, która mimo różnicy wieku (Cameron jest starsza od Justina o dziewięć lat) uchodziła za wyjątkowo dobraną, ogłosiła koniec swojego związku na początku roku. Byli kochankowie oświadczyli jednak, że wciąż zamierzają się przyjaźnić. I obietnicy dotrzymali. Choć Justin spotyka się z Jessiką Biel, a Cameron zmienia chłopaków jak rękawiczki, widać, że wciąż łączy ich szczególna więź. Jak tylko spotkają się na czerwonym dywanie, nie szczędzą sobie serdeczności.

Default / Johnny Green
Default / Seth Wenig
Default / OLAF KRAAK

Justin Timberlake, Cameron Diaz (po lewej). Obok nowa partnerka muzyka - aktorka Jessica Biel

Zwykłe życie nie dla gwiazd

Szerokim echem odbiło się również zerwanie Michelle Williams i Heatha Ledgera. Para poznała się podczas kręcenia filmu "Tajemnica Brokeback Moutain". Przez trzy lata byli nierozłączni i unikali rozgłosu. Po urodzinach córeczki Matyldy starali się wieźć życie zwykłej amerykańskiej rodziny. Kilka miesięcy temu okazało się jednak, że rodzinna sielanka nie jest im pisana.

Inne
Reklama
Default / MIKE THEILER

Michelle Williams i Heather Ledger

Koniec wiecznej balangi

Ciepła domowego ogniska nie poznali również Kate Moss i Pete Doherty. Najbardziej rozrywkowa para ostatniej dekady miała zalegalizować swój związek w czerwcu. Jednak okazało się, że choć miłość bywa silniejsza od narkotyków i zdrowego rozsądku, nie jest w stanie przetrwać zdrady. Kate rzuciła Pete'a po tym jak dowiedziała się, że jej ukochany nie oparł się wdziękom jej koleżanki po fachu. Doherty do tej pory nie jest w stanie zapomnieć o Kate i zapowiada, że zamierza odzyskać największą miłość swojego życia. Niektórzy twierdzą, że może mu to się udać.

Default / Peter Kramer
Default / Anthony Harvey

Modelka Kate Moss i skandalista Pete Doherty

Rozstanie ponad siły

Szanse na odzyskanie ukochanej ma także Owen Wilson. Jego romans z Kate Hudson nie przetrwał próby czasu. Aktorka, która po poznaniu Owena rozwiodła się z mężem, nie miała takiej cierpliwości jak Kate Moss do wiecznych imprez. Po kolejnej balandze spakowała walizki i powiedziała "dość". Okazało się jednak, że jej chłopak nie jest takim niefrasobliwym wesołkiem, na jakiego wygląda. Życie bez Hudson straciło dla niego sens. Gdy zobaczył swoją dziewczynę w objęciach innego, próbował odebrać sobie życie. Dla Kate to był wstrząs. Rzuciła nowego chłopaka i podobno coraz częściej myśli o powrocie do Owena.

Default / Chris Pizzello

"Zakręcona" para - Kate Hudson i Owen Wilson

Zdrada nie popłaca

Szans na odbudowanie związku nie mają za to Denise Richards i Richie Sambora. Zdaniem wielu, ich miłość od samego początku nie miała szans na powodzenie. A do dlatego, że była zbudowana na cudzym nieszczęściu. Denise uwiodła Richiego po burzliwym rozstaniu z Charlie Sheenem. Nie byłoby w tym nic sensacyjnego, gdyby nie fakt, że odbiła go swojej najlepszej przyjaciółce Heather Locklear. Zauroczenie jednak szybko minęło. I Denise została sama. Straciła chłopaka i przyjaciółkę.

Wyrozumiałość ma swoje granice

Doigrał się również Sean Diddy Combs. Narzeczona rapera o szemranej reputacji przez 10 lat znosiła ze spokojem zdrady partnera. Cierpliwość Kim Porter skończyła się, gdy dowiedziała się, że Diddy ma dziecko z inną kobietą. Są granice, których przekraczać nie wolno. Nawet jeśli jest się jednym z najbardziej wpływowych muzyków świata.

Różnice nie do pogodzenia

Jednak nie tylko zdrady potrafią zniszczyć związek. Czasem życie pokazuje, że pewne różnice charakterów są nie do pokonania. Dita von Teese wniosła o rozwód z Marilynem Mansonem po roku małżeństwa. Twierdzi, że miała dość chamskich odzywek i bałaganiarstwa swojego eksmałżonka.

Mroczni eksmałżonkowie Marilyn Manson i Dita von Teese