Początek nowej przyjaźni

W czołówne zestawienia rozstań, o których po prostu nie możemy przestać rozmawiać, znaleźli się Cameron Diaz i Justin Timberlake. Para, która mimo różnicy wieku (Cameron jest starsza od Justina o dziewięć lat) uchodziła za wyjątkowo dobraną, ogłosiła koniec swojego związku na początku roku. Byli kochankowie oświadczyli jednak, że wciąż zamierzają się przyjaźnić. I obietnicy dotrzymali. Choć Justin spotyka się z Jessiką Biel, a Cameron zmienia chłopaków jak rękawiczki, widać, że wciąż łączy ich szczególna więź. Jak tylko spotkają się na czerwonym dywanie, nie szczędzą sobie serdeczności.

Justin Timberlake, Cameron Diaz (po lewej). Obok nowa partnerka muzyka - aktorka Jessica Biel

Zwykłe życie nie dla gwiazd

Szerokim echem odbiło się również zerwanie Michelle Williams i Heatha Ledgera. Para poznała się podczas kręcenia filmu "Tajemnica Brokeback Moutain". Przez trzy lata byli nierozłączni i unikali rozgłosu. Po urodzinach córeczki Matyldy starali się wieźć życie zwykłej amerykańskiej rodziny. Kilka miesięcy temu okazało się jednak, że rodzinna sielanka nie jest im pisana.

Michelle Williams i Heather Ledger

Koniec wiecznej balangi

Ciepła domowego ogniska nie poznali również Kate Moss i Pete Doherty. Najbardziej rozrywkowa para ostatniej dekady miała zalegalizować swój związek w czerwcu. Jednak okazało się, że choć miłość bywa silniejsza od narkotyków i zdrowego rozsądku, nie jest w stanie przetrwać zdrady. Kate rzuciła Pete'a po tym jak dowiedziała się, że jej ukochany nie oparł się wdziękom jej koleżanki po fachu. Doherty do tej pory nie jest w stanie zapomnieć o Kate i zapowiada, że zamierza odzyskać największą miłość swojego życia. Niektórzy twierdzą, że może mu to się udać.

Modelka Kate Moss i skandalista Pete Doherty

Rozstanie ponad siły

Szanse na odzyskanie ukochanej ma także Owen Wilson. Jego romans z Kate Hudson nie przetrwał próby czasu. Aktorka, która po poznaniu Owena rozwiodła się z mężem, nie miała takiej cierpliwości jak Kate Moss do wiecznych imprez. Po kolejnej balandze spakowała walizki i powiedziała "dość". Okazało się jednak, że jej chłopak nie jest takim niefrasobliwym wesołkiem, na jakiego wygląda. Życie bez Hudson straciło dla niego sens. Gdy zobaczył swoją dziewczynę w objęciach innego, próbował odebrać sobie życie. Dla Kate to był wstrząs. Rzuciła nowego chłopaka i podobno coraz częściej myśli o powrocie do Owena.

"Zakręcona" para - Kate Hudson i Owen Wilson

Zdrada nie popłaca

Szans na odbudowanie związku nie mają za to Denise Richards i Richie Sambora. Zdaniem wielu, ich miłość od samego początku nie miała szans na powodzenie. A do dlatego, że była zbudowana na cudzym nieszczęściu. Denise uwiodła Richiego po burzliwym rozstaniu z Charlie Sheenem. Nie byłoby w tym nic sensacyjnego, gdyby nie fakt, że odbiła go swojej najlepszej przyjaciółce Heather Locklear. Zauroczenie jednak szybko minęło. I Denise została sama. Straciła chłopaka i przyjaciółkę.

Wyrozumiałość ma swoje granice

Doigrał się również Sean Diddy Combs. Narzeczona rapera o szemranej reputacji przez 10 lat znosiła ze spokojem zdrady partnera. Cierpliwość Kim Porter skończyła się, gdy dowiedziała się, że Diddy ma dziecko z inną kobietą. Są granice, których przekraczać nie wolno. Nawet jeśli jest się jednym z najbardziej wpływowych muzyków świata.

Różnice nie do pogodzenia

Jednak nie tylko zdrady potrafią zniszczyć związek. Czasem życie pokazuje, że pewne różnice charakterów są nie do pokonania. Dita von Teese wniosła o rozwód z Marilynem Mansonem po roku małżeństwa. Twierdzi, że miała dość chamskich odzywek i bałaganiarstwa swojego eksmałżonka.

Mroczni eksmałżonkowie Marilyn Manson i Dita von Teese