Pomimo ekscytacji, które może wywołać oczekiwanie na pierwszą randkę, rzeczywistość lubi płatać figle i nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Okazuje się jednak, że nie ma tego złego, co by z kiepskiej randki nie wyszło.

Reklama

Z badania przeprowadzonego przez ZaadoptujFaceta wynika, że dla blisko co drugiej Polki (41%) najgorszym miejscem na pierwszą randkę jest bar szybkiej obsługi, natomiast dla prawie jednej trzeciej badanych to impreza rodzinna lub wesele. Na tym, jednak nie koniec. Dla 18% Polek wyjście ze znajomymi lub na mecz również nie jest trafionym wyborem. 12% badanych wyklucza też pierwszą randkę na imprezie urodzinowej.

Wśród jednych ze złe widzianych nawyków, które praktykują mężczyźni podczas randki, respondentki wymieniają ciągle korzystanie z telefonu komórkowego. Taką opinie podziela ponad trzy czwarte Polek (77%). Natomiast, gdy mężczyzna podczas randki zaczyna obrażać inne osoby, 35% badanych deklaruje gotowość do wyjścia z restauracji. Pozostałe 65% najpewniej będzie miało jedną z najbardziej nieudanych randek w swoim życiu.

Zdecydowana większość Polek (93%) nie znosi, gdy facet na randce mówi o swoich byłych. Jedynie 7% badanych nie ma z tym problemu. Niemal równie irytujący, zdaniem 90% ankietowanych, są mężczyźni, którzy na randce mówią wyłącznie o sobie.

Podczas gdy, liczby przedstawiają nam klarowny obraz oczekiwań kobiet wobec pierwszej randki, istnieją zwroty, które mówią same za siebie. Polki podzieliły z nami najgorszymi tekstami na podryw, jakie usłyszały w swoim życiu. Wybraliśmy 5 tych, które w pełni oddają istotę sprawy:

  • Jesteś taka mądra i ładna! Dlaczego nie masz chłopaka?
  • Bolą Cię nogi? Bo cały dzień chodzisz po mojej głowie.
  • Masz ładną twarz, ale jesteś przy kości.
  • Zgubiłem się. Pomożesz mi znaleźć drogę do Twojego serca?
  • Jesteś taka ładna jak moja eks!