... wyszło szydło z worka. W ostatnim czasie aktorka przesadnie demonstruje swoje nastoje i stan ducha. W jednej chwili potrafi zmienić się nie do poznania. Czyżby szukała własnej tożsamości i stylu?

Nadpobudliwa


Ostatnio śliczna aktorka odwiedziła program MTV. Jak widać na zdjęciach, bawiła się wyśmienicie, nie opuszczał jej dobry humor. Nagle, ku zaskoczeniu widzów, wyskoczyła na parkiet i wykonała dziwny taniec. Aż trudno uwierzyć, że ta powściągliwa i spokojna dziewczyna fikała solo przed ogromnym audytorium...

Zawstydzona dziewczynkaJednego dnia bryluje na parkiecie, prezentując swe wdzięki całemu światu, a na oficjalnej imprezie z okazji premiery filmu zachowuje się jak zagubiona mała dziewczynka. Pocałunek w policzek, którym obdarzył ją kolega po fachu, Dustin Hoffman, sprawił, że omal nie spłonęła ze wstydu.

Rozpacz

Być może w dniu, w którym gwiazda odpowiadała na pytania fanów z kampusu, spotkało ją coś niesympatycznego. Łzy w oczach, gesty zdradzające bezradność i skulona sylwetka świadczą o jej nie najlepszej formie. A może właśnie tego dnia zdobywczyni Złotego Globu była naprawdę sobą?

Zażenowanie

Na oficjalnej imprezie, na której nagradzano jej starszą koleżankę, Julię Roberts, aktorka zachowywała się tak, jakby miała przepraszać publiczność za to, że to nie ją wyróżniono. W ogóle można było odnieść wrażenie, że Natalie czuje się bardzo zagubiona w świecie kamer i fleszy i nie wie, co ma ze sobą zrobić. Fałszywa skromność czy brak pewności siebie?