Naturalnie z wycieniowaną grzywką

Jeśli masz włosy cienkie i w dodatku nie są one zbyt gęste, najlepsza będzie dla Ciebie fryzura wycieniowana, która optycznie powiększy objętość włosów. Blond wydobywa fakturę cięcia. Jest to uczesanie pasujące do twarzy owalnej. Obydwa warianty tej fryzury podkreślają subtelność urody i sprawiają, że szyja wydaje się smuklejsza i dłuższa.


Sharon Stone Sarah Harding

Fantazyjna fala

Masz okazję pokazać gładkie czoło. Dzięki idealnie wycieniowanej grzywce zrobienie takiej fali nad czołem jest proste. Do tej zmysłowej, nieco zadziornej fryzury dobierz odpowiedni makijaż. Modne przydymione spojrzenie dodatkowo podkreśli niecodzienny charakter uczesania.


Scarlett Johansson

Gładko, ale z klasą

To fryzura popularna w kręgach gwiazd. Wygląda bardzo efektownie, choć jest niezwykle skromna. Sekret tkwi w tym, że włosy nie są wyprostowane aż po same końce. Chodzi o to, by nie sprawiały wrażenia, jakby zostały wyrównane cięciem samurajskiego miecza.


Amy Adams Kelly Preston

Glamour z burzą loków

Fryzura przywodzi na myśl wczesną Julię Roberts i styl dzieci-kwiatów. Choć piękna i bardzo kobieca, jest dość pracochłonna. Wiele cienkich kosmyków musisz nawinąć na papiloty. Jeśli masz trochę czasu, skuś się, bo uczesanie to będzie bardziej efektowne, niż się spodziewasz.


Melina Kanakaredes Beyonce Knowles

Zarówno loki, jak i gładkie uczesanie tuszują mocno zarysowaną szczękę i dodają twarzy delikatności. Weź też pod uwagę, że obie te fryzury mocno skracają szyję.

Bardzo kobieco

Jeśli chcesz mieć supermodną, a przy tym naturalną fryzurę, to uczesanie jest dla Ciebie. Będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość, bo jest ono nieco pracochłonne i wymaga dokładności, wprawnej ręki, no i jeszcze... grubej lokówki.
Grube, mocne włosy, dające się łatwo zwinąć w loki to dar natury, który należy wykorzystać. Jeśli masz przy tym dość ostre rysy, to loki i upięcia typu koński ogon będą je łagodzić, dodając Ci kobiecości. Taki gatunek włosów jest niezwykle podatny na układanie, toteż warto to wykorzystać. Tym bardziej że rozpuszczone gęste i grube naturalne pukle wyglądają dość ciężko.


Brittany Snow Tang Wei

Przemyślany nieład

Proste, długie do ramion włosy, które są delikatnie wycieniowane na końcach mogą tworzyć idealną bazę dla kobiecych fryzur, choć same w sobie nie wyglądają zbyt efektownie. Ale już, wydawałoby się banalne, podkręcenie ich do góry lub upięcie luźnego koka typu banan sprawia, że ta prosta fryzura staje się glamour.


Emmy Rossum Natalie Portman