Błyskotliwa kariera modelki pomogła jej w spełnieniu marzenia o zaprojektowaniu własnej linii odzieżowej, którą znamy pod marką Topshop. Kate nie tylko realizuje się jako designerka, zarabia pieniądze, ale także wspiera potrzebujących. Postanowiła wystawić na aukcję sukienkę własnego projektu (ze wsparciem projektantów Topshop), w której wystąpiła podczas imprezy Fashion Rocks w Royal Albert Hall w Londynie.

Fason koktajlowej sukienki przypomina te noszone w latach 20-tych ubiegłego wieku. Wysadzana jest ponad 60 000 kryształami Swarovskiego, wartymi 40 000 funtów oraz srebrnymi paciorkami. Została ręcznie zrobiona przy użyciu specjalnej techniki nawlekania. Jest zwiewna, elegancka, z dużym dekoltem i sięga kolan.


Kilka godzin temu sukienka znalazła nabywcę. Nie wiadomo, ile za nią zapłacono. Pewnym jest natomiast, że 5 100 funtów z transakcji zostanie przekazane Prince’s Trust Charity.

Jeśli chcesz stać się posiadaczką kopii sukienki najsłynniejszej modelki świata, odwiedź stronę www.katemosstopshop.com.


Brytyjska topmodelka na imprezie Fashion Rock w Londynie prezentuje sukienkę wystawioną na aukcji.