Do wyboru jest pięć szkoleń:
• Wzloty i upadki, czyli jak radzić sobie bez pracy - dwudniowe warsztaty dla tych, którzy chcą lepiej poznać siebie, poszerzyć wiedzę o własnych zasobach, nauczyć się, jak świadomie radzić sobie z trudną sytuacją pozostawania bez pracy i z mogącymi pojawić się sytuacjami kryzysowymi.
Termin: 5 - 6 listopada (poniedziałek - wtorek).

Wyspa skarbów - odkryj swój potencjał zawodowy - warsztaty skierowane do osób, które chcą odkryć własny potencjał zawodowy i preferencje zawodowe, tych, które nie do końca wiedzą, jakiej pracy mogłyby szukać, zastanawiają się nad własnymi mocnymi i słabymi stronami w odniesieniu do życia zawodowego.
Termin: 12 - 13 listopada (poniedziałek - wtorek).

Być albo nie być - jak szukać pracy, aby ją znaleźć - jednodniowe zajęcia dla wszystkich, którzy zastanawiają się, jak sobie radzić na rynku pracy, jak skutecznie docierać do wolnych miejsc pracy, jakie są tendencje na aktualnym rynku pracy przygotowaliśmy.
Termin: 15 listopada (czwartek).

Poszukiwany... , poszukiwana... - zasady przygotowywania dokumentów aplikacyjnych - warsztaty dla osób, które chcą poznać zasady pisania dokumentów aplikacyjnych, chcą profesjonalnie przygotować swoje CV i list motywacyjny. Termin: 16 listopada (piątek).

W cztery oczy z pracodawcą - jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej - dwudniowe zajęcia skierowane do osób chcących udoskonalić umiejętność prowadzenia rozmów z pracodawcą i dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.
Termin: 19 - 20 listopada (poniedziałek - wtorek).

Wszystkie zajęcia prowadzone będą w godz. 9.00 - 15.00 przez doświadczonych doradców zawodowych.

Szczegółowe informacje o warsztatach i zapisach można uzyskać w zespole ds. poradnictwa zawodowego WUP w Warszawie, ul. Ciołka 10a, pokój 306 i 307, tel. 022 532 22 08 lub 022 532 22 41 oraz na stronie internetowej www.wup.mazowsze.pl.
Reklama