No właśnie, co? Uroda to kwestia gustu, a o gustach się podobno nie dyskutuje... Ale nie oszukujmy się, przy pierwszym poznaniu to właśnie ona się liczy. Nie na darmo o mało urodziwych kobietach, mężczyźni mówią per "sympatyczna".

A jaka kobieta uchodzi za atrakcyjną? Paris Hilton? Charlie Theron? Drew Berrymore? Trudno zgadnąć. Ważne jednak, by była sexy, miała regularne rysy, proporcjonalną sylwetkę, wypielęgnowaną cerę, włosy i zęby. A przede wszystkim miała to coś, co kusi i przyciąga mężczyzn. Wystarczy magnetyczne spojrzenie, czarujący uśmiech, lub bardziej prozaicznie… duży biust lub nogi do nieba.

Dlaczego piękni tworzą związki z brzydalami? Plotki głoszą, że albo na prawdę się zakochują, albo jedno udaje miłość, bo zależy mu na pieniądzach drugiego, koneksjach towarzyskich i pozycji. Czasami bowiem związek z odpowiednią osobą, nawet jeśli jest brzydka, ułatwia start kariery.

Pod rękę z "kurdupelkiem"

Prawdopodobnie tak właśnie było w przypadku Katie Holmes i Toma Cruise'a. No, bo jak inaczej wytłumaczyć, że młoda, ładna dziewczyna postanowiła wyjść za mąż za faceta, sięgającego jej do ramienia, z zębami, które rewelacyjnie sprawdziły się w "Wywiadzie z wampirem". Katie znana była głównie z serialu "Jezioro marzeń", ale kiedy w 2005 roku ogłosiła swój związek z Tomem, nagle usłyszał o niej cały świat. Być może Holmes ma już powody, by żałować swojego desperackiego kroku. Cruise przejął całkowita kontrolę nad jej życiem. Decyduje, w których filmach może grać, z kim rozmawiać przez telefon, a teraz stwierdził, że potrzebna jest im "Scjentologiczna Terapia Seksualna".Piękna i Bestia

Niemiecka modelka Heidi Klum uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Jednak, gdy pojawia się na czerwonym dywanie ze swoim mężem, brytyjskim wokalistą Sealem, światła reflektorów kierują się wprost na niego. Nikt bowiem nie może uwierzyć, że taka kobieta mogła związać się z mało urodziwym facetem. I to dwa razy! Pierwszy raz w maju 2005 roku, drugi raz odnowili przyrzeczenie podczas tegorocznych wakacji.


Czasem lepiej nie zdejmować maski

Szkoda, że aktor Jim Carrey nie wziął tego pod uwagę i pozbył się zielonej maski z filmu pod tym samym tytułem. Jego uroda, a raczej jej brak dowodzą, że niekoniecznie kobiety starzeją się szybciej i gorzej od mężczyzn. A pomyśleć, że w 1997 r. magazyn "People" okrzyknął go jednym z 50 najprzystojniejszych mężczyzn świata. Niestety 10 lat zrobiło swoje…
Jego dziewczynie, aktorce Jenny McCarthy, jednak to nie przeszkadza. Okrutni plotkarze podpowiadają, że spotyka się z nim, bo bała się, że będzie zupełnie sama po tym, jak u jej syna dwa lata temu zdiagnozowano autyzm.
Zakochana w chłopięcym loczku

Aktorka Uma Thurman nie jest może klasyczną pięknością (ma spiczasty nos), ale po występie w "Kill Bill" nikt nie odmówi jej tego, że jest sexy. Potrafi zwinnie się poruszać, oszałamiająco uśmiechać i… machać mieczem. Gdy mija facetów stojących na rusztowaniu, słyszy, jak cmokają i wołają z zachwytu… "fajna babeczka".
Trudniej zachwycić się jest nowym narzeczonym Umy - szwajcarskim milionerem Arpadem Bussonem. Para zaręczyła się kilka dni temu, zaledwie po trzech miesiącach znajomości. Podobno nie mogą bez siebie żyć. Niestety Arpad nie należy do nadmiernie przystojnych facetów - na jego twarzy często widnieje dziwny grymas, a na czoło spada niesforny rudy loczek.
Będzie to trzecie małżeństwo aktorki. Wcześniej była żoną Gary'ego Oldmana i Ethana Hawke (mają dwoję dzieci). Natomiast Arpad przez 10 lat spotykał się z modelką Elle Macpherson. Tradycyjnie można by pomyśleć, że w tym przypadku nie chodzi o miłość, tylko o pieniądze. A że oboje są bogaci, to nie wiadomo, kto bardziej" kocha" w tym związku.

Swayze zapomniał o liftingu dla żony

Choć na twarzy aktora Patricka Swayze pojawiła się już niejedna zmarszczka, trzeba przyznać, że jakoś się trzyma. Gorzej jest z jego żoną Lisą Niemi, z którą jest od ponad 30 lat. Wygląda jak jego babcia. Czyżby aktor poskąpił jej na lifting twarzy? Nieładnie!

"Menel" w objęciach uroczej modelki

Kate Moss i Pete Doherty co prawda nie są już razem, ale ich związek był tak burzliwy, że trudno będzie o nim zapomnieć. Od początku para budziła wiele emocji. Kate, śliczna modelka, która robiła międzynarodową karierę i Pete, gorsza połówka pomarańczy, narkoman, wyglądający jak menel z Centralnego. O mały włos, a Moss straciłaby wszystkie kontrakty reklamowe. Miarka się jednak przebrała, gdy jej ukochany ją zdradził. Dopiero wtedy znalazła w sobie siłę, by porzucić "brzydala".

On nie jest moim dziadkiem…

Ciekawe, ile razy Soon-Yi Previn musiała tłumaczyć się ze starczego wyglądu swojego, starszego od niej o 36 lat męża, Woody'ego Allena. Sama nie jest może najatrakcyjniejsza, ale przynajmniej zdobi ją młodość.
Soon-Yi odbiła go swojej zastępczej matce - aktorce Mii Farrow. Nie dość, że okazała się niewdzięcznicą, to jeszcze pokazała, że "zakazany owoc" smakuje najlepiej, bo dzięki Allenowi usłyszał o niej cały świat.