Wybór bardzo duży, różnorodność zabiegów oszałamiająca. Padło na SPA Nałęczów, unikalny mikroklimat zalecany przez lekarzy kardiologów. Celem było zadbać o swoje zdrowie, porawienie kondycji, skorzystanie z odnowy biologicznej, zabiegów upiekszających wykonanych przez profesjonalistów.

Zabiegi związane z hydroterapią odbywały się w ATRIUM, były to kąpiele bąbelkowe, gejzery, jaccuzi, sauna, masaże wodne przy kaskadach, hammon i sztuczna rzeka.

Zabiegi kosmetyczne odbywały się w salonie kosmetycznym, gdzie zabiegi na twarzy i całym ciele trwały kilka godzin, wsród nich były: kapiel w białej glince z Grecji, masaże olejkowe, aromaterapia, maseczki, pedicure, manicure i peelingi.

W termach pałacowych korzystaliśmy z wszelkich zabiegów na poprawę kondycji i był to aerobik wodny, moxa, masaże Aquatonic, fango oraz bicze szkockie.

Wieczorami odbywaliśmy spacery po parku zdrojowym wśród szumu liści i spiewu nocnych ptaków. Restauracja zadbała o nasze podniebienia i żołądek. Po kilku dniach nasze ciała i kondycja uległy poprawie, a nasze biologiczne baterie zostały naładowane. Nasz pobyt dobiegł końca. Czas wracać ze świata wirtualnego do rzeczywistości. Tylko szkoda...