Aby wziąć udział w konkursie "Mój wymarzony pobyt SPA” wystarczy opisać, jak wyobrażacie sobie idealne SPA, o jakich zabiegach marzycie, jak powinien wyglądać Wasz wyśniony dzień w salonie piękności.

Na Wasze listy (od 1 000 do 1 500 znaków) czekamy od 17 września 2007 do 10 października 2007 pod adresem: kobieta.konkurs@dziennik.pl

Listy opublikujemy na stronie kobieta.dziennik.pl, a autorka najciekawszej pracy otrzyma Voucher na weekendowy pobyt w BielendaSPA dla 2 osób.


Przyznamy również nagrody pocieszenia - 10 zestawów kosmetyków Bielenda.

Informacje o wyróżnieniach znajdziecie na stronach serwisu kobieta.dziennik.pl w dniu 20 października br.,
a Laureatki konkursu zostaną także powiadomione o zwycięstwie mailowo.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które zdecydują się wypełnić załączoną ankietę.

Listy będzie oceniać jury konkursu: redaktorki serwisu kobieta.dziennik.pl: Monika Lubowiecka, Magdalena Tymicka, Anna Znajewska

* Biorąc udział w konkursie zgadzam się na publikację treści mojego listu oraz przetwarzanie moich danych osobowych przez Axel Springer Polska, Warszawa, ul. Domaniewska 52, w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania.
Regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie wydawnictwa Axel Springer Sp. z o.o., ul. Domaniewska 52, 02-672 Warszawa.


Centrum odnowy BielendaSPA

Hotel położony jest w lasach Beskidu Śląskiego, w zacisznej części Ustronia - Poniwcu. To doskonałe miejsce do rozpoczynania wędrówek górskich, spacerów po okolicznych lasach i uprawiania sportów - w zimie narciarstwa, latem tenisa ziemnego. Ale przede wszystkim to miejsce, gdzie można kompleksowo zadbać o swoje ciało.

BielendaSPA poleca zabiegi na twarz i na ciało, wykorzystujące dobrodziejstwa:
- morskich składników: MORSKA KURACJA - zabieg wyszczuplający i redukujący cellulit,
- czekolady CHOCOLATE - wyszczuplająco - relaksujący zabieg czekoladowy,
- czerwonego wina i winogron CZERWONE WINO - zabieg odmładzająco - ujędrniający na ciało.
Jedną z ostatnich propozycji jest zabieg na ciało GORĄCZKA ZŁOTA, doskonały dla osób walczących z upływającym czasem. W BielendaSPA można skorzystać również z masaży, kąpieli perełkowych i aromaterapeutycznych oraz sauny.
Do wszystkich zabiegów wykorzystywana jest naturalna woda górska pochodząca z własnego ujęcia i kosmetyki realizowane wg autorskich receptur Barbary Bielendy. Doskonałym uzupełnieniem zabiegów jest relaksująca muzykoterapia.

Linia kosmetyków "Powitanie z Afryką” łączy w sobie koncepcję "wellbeing” - wewnętrzną harmonię i piękno ciała. Korzenne, ciepłe aromaty egzotycznych roślin przywracają wigor i siły, dodają energii i witalności, pomagają odprężyć się i osiągnąć wewnętrzny spokój. Przenoszą w głąb dzikiej, zmysłowej Afryki. Seria wykorzystuje niezwykłe właściwości roślin rytualnych z Czarnego Lądu - oparta została na wyciągach z egzotycznych roślin, rosnących na sawannach i w lasach Afryki. Seria polecana jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, dla kobiet w każdym wieku. Kosmetyki uprzyjemniają kąpiel i zapewniają wszechstronną pielęgnację całego ciała oraz włosów.