Ślub – jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety, tradycyjnie powinno być poprzedzone wieczorem panieńskim, zorganizowanym przez świadkową panny młodej. Wspólna zabawa ma na celu uczczenie zbliżającego się wesela, oderwanie przyszłej żony od problemów organizacyjnych, a także pożegnanie jej stanu panieńskiego. Dlatego wieczór panieński powinien być zorganizowany ciekawie i niezwyczajnie, a do tego atrakcyjnie dla wszystkich gości.

Reklama

W stylu pole dance

Według najnowszej mody, głównym punktem wieczorów panieńskich jest… taniec na rurze. Panna młoda wraz ze swoimi przyjaciółkami pobiera lekcję pole dance (zazwyczaj trwa ona ok. 1,5 godziny), ucząc się podstawowych chwytów i obrotów w tym stylu tanecznym, a także seksownej choreografii. Następnie uczestniczki w rytmie muzyki prezentują przed sobą, czego się nauczyły. Jest to sposób na ciekawe, niestandardowe spędzenie czasu, a także na nauczenie się ruchów, które później panna młoda będzie mogła wykorzystać w trakcie nocy poślubnej.

Liczy się relaks

Jeżeli panna młoda jest wyjątkowo zestresowana przygotowaniami do ślubu, a całe zamieszanie źle odbija się na jej psychice, warto postawić na relaks. To najlepszy moment aby zabrać ją w doborowym gronie najbliższych przyjaciółek na wieczór w spa. Podczas serii masaży i zabiegów na całe ciało bądź wybrane jego partie przyszła żona zrelaksuje się jak nigdy dotąd. Najbardziej polecanymi zabiegami są masaż czekoladowy z peelingiem, sesja w kabinie relaksacyjnej, masaż tajski na 4 ręce, a także zabieg arbuzowy rewitalizujący skórę.

Weekend za miastem

Weekendowy wyjazd jest świetnym pomysłem na pożegnanie stanu panieńskiego. Najlepszą z lokalizacji sprawdzających się przy tego typu imprezach są Mazury. W dzień spokojne żeglowanie, a wieczorami zabawy w portach w malowniczej scenerii mazurskich jezior to gwarancja dobrej zabawy. Zamiast jednej nocy w mieście, wyjeżdża się na szalony weekend pełen wrażeń!

Jeśli kiedykolwiek będziesz planowała wieczór panieński – odejdź od kanonów i zafunduj pannie młodej niezapomniany czas z wieloma atrakcjami i odprężeniem, które utkwią jej w pamięci na długi czas.

Wszystkie przedstawione atrakcje można znaleźć w ofercie firmy Super Prezenty.