Listę sporządził serwis luxclub.pl. Zgadzacie się z nią?

Reklama

10. Nowy ciuch

Pękająca w szwach szafa i rząd dziewiczych sukienek jeszcze z metkami to nie przeszkoda. One kochają zakupy i nowe piękne ubrania.

9. Buty

Carrie Bradshaw, która w „Seksie w wielkim mieście” zaręczyła się z ukochanymi pantofelkami, nie jest odosobniona w miłości do obuwia. Choć nie każdą damę stać na cuda z kolekcji Jimmy’ego Choo i Manolo Blanika; niemal każda nie oprze się czasem namiętności do tych pięknych kozaczków czy czółenek na wystawie.

czytaj dalej...Shutterstock

8. Kosmetyki

„Nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane” – rzekła Coco Chanel i słowo ciałem się stało. Dziś trudno o kobietę, która nie byłaby posiadaczką całej baterii pudełeczek, puzderek i słoiczków remediów na piękno. Nowy nabytek łatwo ukryć - utonie w powodzi poprzednich.

7. Biżuteria

Wiadomo, kto jest najlepszym przyjacielem kobiety. Ze są to diamenty, wyśpiewała już Marylin Monroe. Kolczyki, bransoletki, naszyjniki, pierścionki… Ziarnko do ziarnka i uzbiera się prawdziwa fortuna.

czytaj dalej...Shutterstock
Reklama

6. Bielizna

Pewnych rzeczy najlepiej dopilnować osobiście. Szczególnie, jeśli wchodzi w grę podawania tak intymnych informacji jak obwód tego czy owego. Nowy seksowny stanik czy figi? Taki wydatek szybko wybaczy każdy ukochany…

5. Torebka

Kobieca namiętność do torebek nie została do końca wyjaśniona. Louis Vuitton czy Marc Jacobs pozostają nierzadko w sferze marzeń, ale póki sklepy będą pełne nowych akcesoriów, puty kobieta będzie wystawiona na pokusę. Tego zakupu przed spostrzegawczym mężczyzną nie sposób ukryć – skoro się ją kupiło, trzeba się nią pochwalić.

czytaj dalej...Shutterstock

4. Perfumy

Wiadomo, że elegancką kobietę ubiera nie tylko jej strój, ale też jej zapach. I znów zacytujmy Coco Chanel: "Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości." Każdy z flakoników na jej półce jest dla niej bezcenny. Jak jej więc zarzucić wydanie tych kolejnych 200 złotych?

3. Meble

Wicie miłosnego gniazdka może poważnie nadszarpnąć miłosną więź. Dobrze, że wraz z kompletem nowych mebli do salonu przyjedzie monter – pan domu zapewne wyszedł ochłonąć…

czytaj dalej...2. Czekolada

Cóż lepiej osłodzi życie kobiecie, szczególnie w najgorsze dni? A że lepiej widziana jest dama nad malutką sałatką, opychanie się słodyczami zeszło do podziemia. Na dodatek po takiej rozpuście trzeba będzie popędzić po środek odchudzający – również w tajemnicy…

1. Operacje plastyczne

Niejeden mężczyzna powie: tego przede mną nie ukryje! Na pewno? Ile razy miała żal, że on nie pochwalił nowej fryzury? Ponieważ zabiegi estetyczne są nie dość, że drogie, to jeszcze niebezpieczne, częste komplementowanie jej urody może okazać się znakomita inwestycją.