AP / Claudio Cruz
Reklama

BeautifulPeople.com, portal randkowy surowo zakazujący członkostwa brzydkim osobom, poddał każdego zawodnika Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej bezlitosnemu systemowi oceniania i ujawnia, kto zdobywa punkty, jeśli chodzi o wygląd.

MUNDIALOWY KONKURS PIĘKNOŚCI

BeautifulPeople.com jest największą społecznością atrakcyjnych ludzi na świecie. Jak dotąd, swój głos w mundialowym konkursie piękności oddało ponad 200 000 członków tego obrastającego kontrowersjami portalu.

Najpiękniejszymi zespołami są reprezentacje Hiszpanii, Włoch, Brazylii, Francji, Danii oraz USA - wszystkie te kraje mają w swoich drużynach co najmniej jednego pięknego piłkarza i najniższą liczbę nieatrakcyjnych zawodników. Najmniej atrakcyjnymi zespołami są reprezentacje Szwajcarii, Australii, Anglii, Serbii, Korei Północnej i Algierii.

Default / Martin MeissnerGreg Hodge, dyrektor zarządzający BeautifulPeople.com, powiedział: "Najpiękniejszym piłkarzem według naszych członków jest Włoch Fabio Cannavaro, a za nim dwóch hiszpańskich zawodników, Fernando Torres i David Villa".

"Amerykański zawodnik Landon Donovan, który płakał po tym, jak pomógł USA wyjść z grupy, został wybrany czwartym najpiękniejszym piłkarzem".

Default / Francois Mori

Pierwotny urok Carlosa Teveza nie przypadł do gustu użytkownikom portalu. Miejsce trzecie wśród brzydaliOSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI: ONI SĄ NAJBRZYDSI

"Ogólnie, najgorzej wyglądającą jest drużyna Algierii - mówi Hodge. - Termin 'zdobywca trofeum' mógłby pasować do większej części tego zespołu. Tuż za nim plasuje się drużyna angielska, dowodzona przez najmniej atrakcyjnego piłkarza na ziemi, Wayne'a Rooneya. Zawodnicy z drużyny angielskiej mają naprawdę bardzo ładne żony i dziewczyny, ale jest to z pewnością spowodowane ich kontami bankowymi, które zdecydowanie przydają im uroku".

Default / Kirsty Wigglesworth
Reklama
Default / Daniel Ochoa de Olza

Franck Ribery, numer dwa mundialowych "pięknych inaczej"Angielski napastnik Wayne Rooney został wybrany najbrzydszym ze wszystkich piłkarzy. Drugi na mniej chlubnym podium był Franck Ribery a trzeci - Carlos Tevez

David James jest jedynym angielskim graczem ocenionym jako wystarczająco piękny dla członków portalu - ta informacja na pewno go rozweseli po tym, jak puścił cztery gole w meczu z Niemcami.

Default / Matt Dunham
Default / Alessandra Tarantino

Mistrzostwa brzydoty? Pierwszy napiętnowany, czyli Wayne RooneyPRZYSTOJNY ZAWODNIK = DOBRY ZAWODNIK?

Robert Hintze, założyciel portalu, powiedział: "Istnieje bezpośredni związek między byciem atrakcyjnym człowiekiem a byciem dobrym zawodnikiem. Wielu z 'najatrakcyjniejszych' zawodników jest również najlepszymi piłkarzami. Jakkolwiek wielu z nich zostało osłabionych przez najbrzydszych kolegów z drużyny".

"Mężczyźni i kobiety, którzy chcą stworzyć światowej klasy piłkarzy jutra, w celu zwiększenia swoich szans powinni wejść na stronę BeautifulPeople.com, aby znaleźć atrakcyjnych partnerów".

Kto zdaniem specjalistów od piękna najjaśniej błyszczał na mundialu? A kto powinien się schować. Zobacz pełny ranking.

Default / Chris Pizzello

Mistrzostwa brzydoty? Pierwszy napiętnowany, czyli Wayne RooneyRANKING NAJPIĘKNIEJSZYCH ZDANIEM... NAJPIĘKNIEJSZYCH

Najpiękniejsi zawodnicy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2010 (od najpiękniejszego):

1) Fabio Cannavaro, Włochy

2) Fernando Torres, Hiszpania

3) David Villa, Hiszpania

4) Landon Donovan, USA

5) Thierry Henry, Francja

6) Edinson Cavani, Urugwaj

7) Kaka, Brazylia

8) Cristiano Ronaldo, Portugalia

9) Didier Drogba, Wybrzeże Kości Sloniowej

10) Keisuke Honda, Japonia

11) David James, Anglia

Trzeci na podium mundialowych przystojniaków: David VillaNAJPIĘKNIEJSI PIĘTNUJĄ NAJBRZYDSZYCH

Najbrzydsi zawodnicy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2010:

1) Wayne Rooney, Anglia

2) Franck Ribery, Francja

3) Carlos Tevez, Argentyna

4) Vladimir Stojkovic, Serbia

5) Benjamin Huggel, Szwajcaria

6) Zdenko Strba, Słowacja

7) Rafik Saifi, Algieria

8) Scott Chipperfield, Australia

9) John Terry, Anglia

10) Ryan Nelson, Nowa Zelandia

11) Daniel Agger, Dania

Numer dwa wśród najprzystojniejszych: Fernando TorresI TY MOŻESZ OCENIAĆ

Jak dotąd, na najpiękniejszego finalistę Mistrzostw Świata mogli głosować jedynie członkowie BeautifulPeople.com. Zgadasz się z nimi? Nie zgadzasz się? Portal uruchomił głosowanie na całym świecie, aby każdy mógł w nim uczestniczyć. Aby zagłosować, wejdź na stronę http://www.BeautifulPeople.com. Aby porównać kraje i zawodników oraz aby sprawdzić najnowsze rankingi, wejdź tutaj .

Portal BeautifulPeople.com znajduje się pod adresem http://www.BeautifulPeople.com

GALERIA MUNDIALOWYCH PRZYSTOJNIAKÓW

My również mamy coś do powiedzenia w kontekście parady przystojniaków na mundialowej murawie...Których z obecnych na Mistrzostwach Świata piłkarzy wyróżniliśmy?

Zobacz zdjęcia! Galeria zdjęć: Przystojniacy na mundialu