SHIELDS NA BŁĘKITNEJ LAGUNIE

Piękna Brooke Shields, choć wcześnie zaczęła swoją karierę, grając w reklamach jeszcze w pieluchach, z inicjacją seksualną czekała długo jak na hollywoodzkie standardy. Choć po zgraniu w melodramacie "Błękitna laguna" stała się idolką nastolatków, cnotę straciła dopiero w wieku 22 lat. Powodem, dla którego tak długo czekała z seksem, była nie jej wyjątkowa cnotliwość, tylko niechęć do własnego wyglądu. Brooke Shields była bowiem zakompleksioną nastolatką i wstydziła się rozebrać przy swoim chłopaku.

Teraz, mając 43 lata, czuje się świetnie w swoim ciele i świetnie wygląda - mówi, że gdyby mogła cofnąć czas, nie czekałaby już tak długo.

TEGO SIĘ MOŻNA BYŁO PO ANGIE SPODZIEWAĆ...

Angelina Jolie, teraz spokojna matka szóstki dzieciaków, kiedyś tatuowała się, wagarowała i cięła. Spotykać się z chłopcami zaczęła bardzo wcześnie, uprawiać seks też, bo już w wieku 14 lat. "Pierwszego chłopaka i pierwszy seks z nim miałam w wieku 14 lat. W chwili, gdy chciałam być z nim najbliżej jak się da, złapałam za nóż i skaleczyłam go do krwi, on zrobił to samo ze mną". W ten sposób w czasach opanowanych przez AIDS Angelina zabawiała się po zajęciach w szkole.

ON ZAWSZE CZAROWAŁ KOBIETY

Matthew McConaughey uznawany przez wiele kobiet za najbardziej seksownego faceta na świecie nigdy nie mógł opędzić się od damskich spojrzeń. I chyba mu to zainteresowanie nie przeszkadza, skoro tak często spaceruje po plaży bez koszuli i pręży swoją opaloną klatkę piersiową. Być może właśnie na te mięśnie skusił w wieku 15 lat (albo został uwiedziony) żądną emocji koleżankę. Więcej jednak zdradzić nie chciał, jak prawdziwy dżentelmen z Południa: "Nigdy nie opowiadam łóżkowych historii". A szkoda…

NOTORYCZNA PODRYWACZKA

Sienna Miller zmienia facetów jak rękawiczki. Choć deklaruje, że z każdym spędza po kilka lat, w mediach ma wizerunek nałogowej podrywaczki. Mimo że podróżuje ze swoimi kochankami po całym świecie i na pewno uprawia seks w różnych dziwnych miejscach, jej pierwszy raz odbył się w jej własnej sypialni, gdy miała 16 lat, na dodatek pod czujnym okiem mamy, która jak mówi Sienna: "dopilnowała, żebym przyprowadziła go do domu. Nie chciała, żebym robiła to gdzie indziej, wolała, żeby jeśli już musi, stało się to w domu". Mądra mama!

czytaj dalej...


MIAŁ PRZED NIĄ INNE

Ashton Kutcher, choć młodszy od swojej żony Demi Moore o 16 lat, miał już przed nią inne dziewczyny. Dziewictwo stracił w wieku 15 lat, gdzieś w lesie i wspomina to jako coś okropnego. "To była dziewczyna, która dopiero co poznałem, a z którą umówił mnie mój kumpel. Cała zabawa trwała jakieś dwie sekundy i było naprawdę dziwacznie". Szybki Bill? Niekoniecznie, bo dwa lata później Ashton znów zdybał tę samą dziewczynę, żeby udowodnić jej, że jego pierwszy występ był tylko jednorazową wpadką, bo nie mógł znieść myśli o tym, że ona uważa go za marnego kochanka. Demi Moore chyba tak o nim nie myśli?

CÓRKA REALITY SHOW

Ta rockowa dziewczyna zaczynała wcześnie, o czym zresztą wiedział cały świat z telewizyjnego reality show z jej udziałem. Kelly Osborne traciła dziewictwo pod czujnym okiem mamy i telewidzów w wieku 13 lat! Jakby tego było mało, w tym samym roku dostała urojonej ciąży i była tak przekonana o tym, że nosi dziecko, że nawet zatrzymał się jej okres. A w zeszłym roku została twarzą Światowego Dnia Antykoncepcji – co za ironia losu…

DANIEL TAJEMNICZY

Harry Potter nie jest już małym chłopcem, a nastolatki, które marzyły, że to właśnie one będą tymi pierwszymi dla Daniela Radcliffe’a, musimy rozczarować. Stracił on dziewictwo 4 lata temu, w wieku 16 lat ze starszą kobietą. Chodzą plotki, że była to pracująca na planie filmu fryzjerka. Daniel wyznał prasie, że "różnica wieku nie była niedorzeczna, ale przyprawiłaby o bzika niektórych ludzi".

czytaj dalej...


LEGOLAS USIDLONY

Mama Orlando Blooma prowadziła szkołę językową, więc w jego otoczeniu od dziecka było sporo różnych europejskich piękności. Po lekcjach dopadał je Orlando i ćwiczył z nimi trudną sztukę całowania (co na pewno przydało mu się potem w filmie). Po raz pierwszy pocałował się z dziewczyną w wieku 12 lat i jak twierdzi, było to okropne, bo kompletnie nie wiedział, co ma zrobić z zębami. Pierwszy raz miał dwa lata później i to z wielkiej miłości: "Poznałem wyjątkową dziewczynę i z nią straciłem cnotę. Powiedzmy po prostu, że po tym moje zainteresowanie kobietami jeszcze wzrosło", dorzucił zwięźle.

TO ICH KOCHAJĄ DZISIEJSZE NASTOLATKI...

The Jonas Brothers może i wyglądają rockowo, ale przyrzekli sobie, że z seksem wstrzymają się aż do ślubu. Kevin, Joe i Nick noszą obrączki czystości, przysięgę złożyli Bogu i samym sobie i nie mają zamiaru jej łamać. Prowadzący Video Music Awards w zeszłym roku zapowiedział ich występ w ten sposób: "Mogą mieć każdą kobietę na Ziemi, ale nie robią tego. To tak jakby Superman zdecydował, że nie będzie latał i zaczął jeździć autobusem". Im bardziej owoc jest zakazany, tym bardziej kuszący, może więc to tylko chwyt reklamowy?

Trudno w to uwierzyć, ale gwiazdy też miały kiedyś pryszcze i nie wiedziały gdzie podziać ręce. Te czasy dawno już minęły, ale miło pocieszyć się, że i Ashton Kutcher nie zawsze jest bogiem seksu.

____________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Ona wzbudza pożądanie nawet w gejach
>>> Najseksowniejsze babki po czterdziestce
>>> Jak go pieścić, by zapamiętał cię na zawsze?