Opracował ją dwutygodnik „Show”. Oto gwiazdy, które nie mogą dojść do porozumienia ze swoimi najbliższymi.

Reklama

ANGELINA JOLIE I JOHN VOIGHT

Piękna Angelina nie rozmawia ze swoim ojcem już od siedmiu lat. W 2002 podczas telewizyjnego wywiadu aktor Jon Voight oznajmił, że jego córka ma poważne problemy psychiczne i mimo jego starań nie pozwala sobie pomóc, pomimo jego usilnych starań. Zdaniem Angie przesadził, od tego momenty aktorka podkreśla, że nie jest w stanie pokochać ojca. Trzeba jednak przyznać, że już wcześniej stosunki Angie i jej taty się nie układały. Angelina miała ojcu za złe, że ten opuścił ją i matkę.

BORYS SZYC

Przypadek tego aktora nie jest odosobniona. Ojciec małego Borysa porzucił jego i matkę. Szyc miał o to wielki żal i wymazał go ze swojego życia. Symbolem całkowitego odcięcia od taty była decyzja o zmianie nazwiska na panieńskie matki. Zrobił to jeszcze jako student.

JENNIFER ANISTON

Ją i Angie wiele dzieli - przede wszystkim niegasnąca nienawiść i rywalizacja, ale też wiele łączy: mocna pozycja w świecie showbiznesu i horrendalne zarobki. A także... nieciekawa rodzinna przeszłość. Jennifer, podobnie jak Angie, całymi latami nie kontaktowała się z jednym ze swoich rodziców - milczenie między ją a jej matką trwało aż 9 lat! Mówi się, że stosunki popsuła zazdrość matki Jen o jej karierę. Nancy Dow, pragnąc również zagościć na łamach brukowców, często zwierzała się im z z sekretów swojej córki. Gdy książkę zatytułowaną "From Mother and Daughter To Friends”, Aniston poczuła, że czara goryczy się przelała i zerwała kontakty. Był to 1999 rok. Wiarołomna mamuśka nie została nawet zaproszona na ślub Jen i Brada Pitta.

czytaj dalej...EDYTA GÓRNIAK

Życie rodzinne Edyty nierzadko wraca jako temat dla brukowców. Gwiazda rzadko kiedy spędza święta ze swoimi krewnymi. Rzadko o nich wspomina, a jeżeli już, to z niechęcią. Jest przepełniona żalem, że nie poświęcali jej czasu i nie ofiarowali wystarczająco dużo ciepła i uczucia.

MADONNA

Mało kto pamięta, że królowa pop pochodzi z włoskiej wielodzietnej rodziny. Spośród siedmiorga rodzeństwa najbardziej ceniła sobie więź z Christopherem Ciccone. Cieniem na ich przyjaźni położyła się antypatia, jaka połączyła Chrostophera i męża piosenkarki - Guya Ritchie. Decydująca jednak okazała się książka Chrostophera zatytułowana „Moje życie z Madonną”. Gwiazda stwierdziła, że brat ją oczernił w tej publikacji i zerwała kontakty.

AGNIESZKA WŁODARCZYK i ANNA STASIUKIEWICZ

Pisaliśmy, że znana mama załatwi swojemu dziecku kaźdą pracę. Ale nie każdemu dziecku na tym zależy... Agnieszka Włodarczyk prawdopodobnie wolałaby zwyczajną mamę. Zamiast tego dostała menedżerkę, która za wszelką cenę próbowała znaleźć młodziutkiej córce miejsce w świecie showbiznesu. Agnieszka, pomimo sukcesu, jaki osiągnęła, ma do matki żal o odebranie jej dzieciństwa. Konflikt między paniami trwa już od lat - toczy się na oczach publiczności - i nie wygląda na to, by miał się skończyć.

Reklama

TORI SPELLING

Ta aktorka znana głównie z serialu "Beverly Hills 90 210", jest córką znanego producenta Arona Spellinga. Rodzice Tori wspierali córkę - ale tylko do momentu, gdy poślubiła aktora Deana McDermotta. Niezadowoleni z wyboru Tori wydziedziczyli ją. Po śmierci Arona matka Tori obarczyła ją winą za jego śmierć, twierdząc, że przez ten konflikt przestał jeść i stracił chęć do życia.

_____________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Ania Przybylska odkrywa sekret seksapilu
>>> Czekał na swą wybrankę 65 lat
>>> Zobacz, jak panie strzygą swoje "rabatki"
>>> Tu spotkasz gwiazdę


Opracowała: Amme
"Show"