Adriana Lima podobno jest w trzecim miesiącu ciąży. 28-letnia modelka pracuje w branży już od ponad 10 lat, przyszedł więc czas, żeby trochę zwolnić obroty. Tak samo pomyślała sobie o rok starszaGisele Bundchen , która po ślubie z amerykańskim futbolistą, Tomem Bradym szybko zaszła w ciążę.

Reklama

Oczekiwane dziecko pozwoli im na pewno pracować do około połowy ciąży, potem jednak gdy brzuszek będzie widoczny, a przyszłe mamy przytyją po 10 kilogramów, praca będzie musiała poczekać. Wie coś o tym także Alessandra Ambrosio , która w sierpniu urodziła małą Anję Louise i Natalia Vodianova , która po swoich porodach na dłużej zniknęła z wybiegów.

Dzięki temu, że wielkie top modelki, obecne na wszystkich ważnych pokazach, pójdą na urlopy macierzyńskie, zwolni się trochę miejsca w koronie modelingu. Być może dzięki temu objawi nam się jakaś nowa gwiazda, może nawet z Polski. W końcu polskie dziewczyny uchodzą za jedne z ładniejszych i ciekawszych twarzy w tym biznesie. A jak pokazuje przykład Cindy Crawford , Claudii Schiffer czy Milli Jovovich, kariera po dzieciach się nie kończy. Jeśli ktoś ma osobowość, a nie tylko twarz i ciało, znajdzie z powrotem drogę na okładki pism.

____________________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zobacz nagą Millę Jovovich
>>> Uwaga, mama na pokładzie!
>>> Największy błąd Jolanty Kwaśniewskiej
>>> Michelle Obama zwierzyła się Polkom