Default
Reklama

Monica&Penelope Cruz dla Mango to siostrzana kolekcja ubrań, które pojawiły się na całym świecie, również w Polsce, w salonach tej hiszpańskiej firmy. Siostry stworzyły 25 kreacji na sezon jesień/zima 2007 - klasyczne ubrania w stylu lat 50-tych oraz linię "grunge". Dziewczyny zaproponowały: topy, żakiety, spodnie, sukienki i oryginalne akcesoria.

Zanim jednak uznały, że czas na podbój świata, spróbowały swoich sił projektując torebki i biżuterię dla japońskiego domu handlowego Samantha Thavasa. Ich pomysły zostały przyjęte z entuzjazmem. A Penelope otworzyła nawet w Madrycie sklep Amarcord, by mieć gdzie sprzedawać wymyślone przez siebie i Monicę akcesoria.

Teraz siostry wzięły się za wypromowanie swojego młodszego brata - piosenkarza Eduardo. Zabierają go, gdzie trzeba, by poznał kogo trzeba. Ale to nie koniec poświęcenia! Penelope zaprosiła Eduardo na spotkanie z dziennikarzem amerykańskiego magazynu "People", by mogli wspólnie udzielić wywiadu. Chodzą nawet plotki, że siostry wystąpią w najnowszym teledysku Eduarda do piosenki "Cosas Que Contar". Brat przydzielił im role... gwiazd porno.