Seksowna zdobywczyni Oscara twierdzi, że ciąża to cudowny stan, który zapewnia jej rewelacyjne samopoczucie. Halle nie przeszkadzają nawet poranne mdłości i wzmożony apetyt na słodycze. "W ciąży naprawdę nie ma nic złego. Kocham każdą sekundę tego stanu" - zapewniła Halle.

Gwiazda dodała również, że dzięki współczesnej modzie nie musi się martwić, co na siebie włoży. "Jestem prawdziwą fashion victim. Najtrudniej było mi się pogodzić z myślą, że będę musiała nosić ciążowe ubrania. Na szczęście obecna moda jest dla mnie łaskawa” - powiedziała gwiazda. I dodała, że w dobie popularności szerokich tunik i sukienek z wysoko odciętą talią może kupować normalne ubrania w butikach swoich ulubionych projektantów. "Może dopiero w ósmym miesiącu założę jakiś ciążowy ciuch" - podsumowała Halle.

Nie ona jedna korzysta z obowiązujących trendów. Podobnie czynią Christina Aguilera i Jennifer Lopez. Ta ostatnia długo zresztą twierdziła, że przestała nosić obcisłe kreacji z uwagi na modę, a nie dlatego, że spodziewa się dziecka.

Czarna sukienka Halle na jednej z ostatnich premier

J.Lo w luźnych, scenicznych kreacjach Roberto Cavallego