Nowy program "Mała czarna", który wkrótce zobaczymy w telewizyjnej Czwórce, skierowany jest przede wszystkim do żeńskiej części publiczności. "Będą to spotkania z kobietami, które mają ciekawe spojrzenie na świat. Z każdą z nich można by przegadać cały wieczór, a ze wszystkimi naraz dotrwać do świtu i ani chwili nie nudzić się" - tak o programie mówi prowadząca, Katarzyna Montgomery, była redaktor naczelna dwutygodnika "VIVA!".

W każdym odcinku Montgomery gościć będzie inną gwiazdę. Wraz z dwiema komentatorkami będzie starała się wciągnąć ją w szczerą dyskusję. To nie będzie wywiad, ale pogadanka o miłości, uczuciach, problemach z mężem, dziećmi. Panie rozmawiać będą także o lękach, stereotypach dotyczących kobiet oraz o tym, co je dziwi albo bawi.

"Moje rozmówczynie - współprowadzące - mają niesztampowe podejście do życia i już podczas prób okazało się, że potrafią zaskoczyć. Taki też będzie ten wyjątkowo kobiecy program: niebanalny, otwarty, czasem lekki, czasem trudny. Jak na każdym babskim spotkaniu będzie i śmiesznie i poważnie" - zapowiada Katarzyna Montgomery.

"Mała czarna" nadawana będzie w dni powszednie w TV4, od poniedziałku do czwartku o godzinie 17:30.

Premiera programu planowana jest w dniu 1 października.