Ukochani, którzy zawodzą. Nadużyte zaufanie. Bliscy, którzy okazują się być kimś innym niż się zdawało. Kłamstwa i zdrady, przemoc werbalna i fizyczna. Czasem nawet podejrzenia o morderstwo... Prywatne życie gwiazd czasem znacznie różni się od idylli, jaką obserwujemy w świetle reflektorów. Dramaty te, zwykle ukrywane, od czasu do czasu przedostają się do mediów. Oto gwiazdy, których tajemnice zszokowały cały świat.

Reklama

czytaj dalej
BRITTANY MURPHY: W SZPONACH MĘŻA DESPOTY

Jej nieoczekiwana śmierć wstrząsnęła opinią publiczną na całym świecie. Tuż przed Gwiazdką media obiegła wiadomość, że Brittany Murphy zmarła na zawał serca. W wieku 32 lat… Jak to możliwe? Diagnoza lekarska brzmi: organizm aktorki był tak wyniszczony przez lekarstwa na odchudzanie i narkotyki, że zwykłe przeziębienie, z jakim walczyła kilka dni wcześniej, doprowadziło do zgonu. Nie wszyscy jednak dają wiarę tej diagnozie… Cień podejrzenia pada na… męża Brittany, scenarzystę Simona Monjacka. „To despota i straszny tyran. Od początku ich związku kontrolował życie Brittany. To on decydował, z kim się będzie kolegować, i wybierał filmy, w których powinna zagrać” – stwierdziła w rozmowie z „In Touch” aktorka Jaime Pressly.

Podobno Monjack zmusił żonę do 3-letniej przerwy w karierze i nie był zadowolony, gdy postanowiła wrócić do pracy. Czy jednak możliwe, by był na tyle zazdrosny, by mieć coś wspólnego ze śmiercią żony? „Simon mówił, że jest właścicielem linii lotniczych Air Jamaica, którymi przewoził broń i narkotyki. Chwalił się, że kiedyś zastrzelił jakiegoś mężczyznę w Nowym Jorku i okradł wielu ważnych ludzi w Anglii. Wiem jedno: to dziwny człowiek. Może nawet bardzo niebezpieczny” – mówiła jego była żona, Marcia.

czytaj dalej
TIGER WOODS – SEKSUALNY RECYDYWISTA

Zaczęło się od drobnego wypadku samochodowego. Szybko na jaw zaczęły wypływać kolejne szokujące fakty z życia tego sportowca, do tej pory uchodzącego za wzór cnót. Okazało się, że słynny golfista Tiger Woods, mąż i ojciec dwójki dzieci, notorycznie zdradzał swoją żonę, płacąc swoim seksualnym partnerkom bajońskie sumy za zachowanie milczenia. Doliczono się kilkunastu kochanek! 35-latek w jednej chwili stracił nie tylko ukochaną rodzinę (małżeństwa ze szwedzką modelką Elin Nordegren raczej nie da się uratować). Załamała się również jego błyskotliwa sportowa kariera, a sponsorzy zerwali wartą miliardy współpracę.

czytaj dalej
CHARLIE SHEEN: DAMSKI BOKSER Z POCIĄGIEM DO BUTELKI

Pije i bije, a przy tym notorycznie wszczyna awantury. Która kobieta marzyłaby o takim mężu, nawet, jeśli jest znanym aktorem? Na taki niełatwy kawałek chleba zdecydowała się agentka nieruchomości Brooke Mueller, która poślubiła Charliego Sheena. Złośliwi komentowali, że Brooke zaakceptowała męża, bo sama nie była święta… Wszystko zmieniło się po narodzeniu bliźniąt, z których jedno cierpiało na wadę serca. Nękana wyrzutami Brooke – jeszcze w 5. miesiącu ciąży chętnie zaglądała do butelki – przemieniła się we wzorową matkę. Próby wyegzekwowania od męża podobnej postawy skończyły się bójką, podczas której Sheen groził żonie nożem. Sąd zakazała mu zbliżania się do niej, lecz ona sama pragnie pojednania. Jak taką decyzję po latach ocenią jej dzieci?

czytaj dalejReklama


JACK NICHOLSON: OFIARA MISTYFIKACJI

„Zawsze wiedziałem, że jest coś nie tak ze mną i z moją rodziną” – powiedział w jednym z wywiadów. Co konkretnie, dowiedział się w 1974 roku od… dziennikarza „Timesa” podczas rozmowy telefonicznej. Ethel May Nicholson, matka Jacka Nicholsona, okazała się być jego babką. Prawdziwa matka, traktowana dotychczas jak siostra June Frances, zaszła w ciążę w wieku 17 lat i nie chciała rezygnować z kariery z broadwayowskiej rewii. Sama nie wiedziała, kto jest ojcem jej dziecka… Jack poznawszy tragiczną prawdę, wpadł w furię, by potem zamknąć się w sobie. Nigdy nie przestał oskarżać matki i babki o swoje problemy w relacjach z kobietami.

czytaj dalej
CLAUDIA CARDINALE: WIELOLETNIE KŁAMSTWA

Podobną do matki Nicholsona historię przeżyła piękna Claudia Cardinale. Przed 18. urodzinami powiła dziecko, poczęte w wyniku gwałtu, którego ofiarą padła. Nikt nie mógł poznać prawdy o przedstawionym jako jej brat synku, gdyż młoda gwiazda związana była z wytwórnią restrykcyjnym kontraktem, ograniczającym jej życie prywatne. Patrizio towarzyszył mamie prawie wszędzie, ale prawdę o swoim pochodzeniu usłyszał od niej dopiero po 19 latach od narodzin… .

czytaj dalejOLIVIER I LEIGH: 15 LAT KOSZMARU

W czasach swojej młodości byli ucieleśnieniem marzeń. Piękni, fascynujący, znakomici aktorzy. Jednak w rzeczywistości tylko pierwsze 5 lat małżeństwa Vivien Leigh i Laurence’a Oliviera było szczęśliwych. Po poronieniu Vivien zapadła na depresję maniakalną, a jej ataki szału i agresji uczyniły z życia jej męża koszmar. Olivier jednak przez 15 lat trwał przy żonie, ukrywając jej chorobę przed światem. W końcu wystąpił o rozwód.

czytaj dalej
ZABIĆ DLA MIŁOŚCI

Arystoteles Onassis miał wiele kobiet. Pierwszą jego żoną była Tina. Jej siostra, Eugenia Niarchos, zmarła niespodziewanie z powodu przedawkowania środków nasennych. Nieścisłości w zeznaniach rzuciły podejrzenia na męża zmarłej. Niarchos podobno od lat czuł słabość do Tiny, siostry swojej żony. Plotki potwierdził fakt, że niedługo po śmierci Eugenii mężczyzna związał się z już rozwiedzioną Tiną Onassis. Sprawy nigdy jednak nie wyjaśniono.

czytaj dalejKLAUS KINSKI: POTWÓR WCIELONY

Zawodowo wielka gwiazda, prywatnie: potwór wcielony. Aktor Klaus Kinski cierpiał na regularne powtarzające się kilkudniowe ataki szału. Rozbijał meble, rzucał talerzami i wszczynał bójki. Uczynił tym sposobem koszmar z życia swoich dzieci oraz czterech żon, które dodatkowo regularnie zdradzał z przypadkowymi kobietami. Wulgarnie napastował, a nawet molestował kobiety spotykane podczas pracy: stażystki, stylistki i makijażystki. Równie słynna jak ojciec Nasstazja Kinski nigdy nie nauczyła się ze spokojem mówić o chorobie wielkiego aktora.

czytaj dalej
NIESZCZĘŚCIE ODZIEDZICZONE

Plony takiego okrucieństwa zbierają najbliżsi i następne pokolenia. Mogą oni zapomnieć o normalności. „Nigdy nie spotkałam kogoś takiego jak mój ojciec. W tej samej chwili potrafiły nim targać skrajne emocje. Przez długi czas sądziłam, że ja też powinnam być właśnie taka. Dopiero gdy zaczęłam poznawać różnych normalnych ludzi, zrozumiałam, jak bardzo się myliłam. I jak bardzo on był chory”– mówiła Nastassja Kinski o swoim ojcu. Jack Nicholson pomimo 74 lat nie potrafi ułożyć sobie relacji z kobietami. Dzieci Charliego Sheena mają szansę latami odczuwac konsekwencje agresji i alkoholizmu jego i jego małżonki. Prywatne problemy Brittany Murphy doprowadziły ją do przedwczesnej śmierci, w której nie wiadomo, jaki udział miał jej mąż. Za drzwiami wielu opływających w luksusu hollywoodzkich posiadłości i w sercach i pamięci ich mieszkańców kryje się niejedna niepoznana jeszcze tragedia, z których poznamy tylko nieliczne…