Można wróżyć z fusów czy poznać cechy charakteru na podstawie linii na dłoni. Czemu by więc nie można było określić charakteru i poziomu libido na podstawie kształtu piersi?

A TY - JAKIE MASZ?

I tak:

Małe piersi - kobiety skromnie obdarzone przez naturę są świetnymi kompanami. Są wspaniałymi partnerkami w życiu codziennym, niezbyt gorącymi w łóżku, ale za to nie znoszą być zdradzane

Okrągłe piersi w kształcie jabłek - niełatwo jest je doprowadzić do orgazmu. Z drugiej strony są gotowe na wszystko, by sprawić przyjemność swojemu mężczyźnie. Uwaga: nie lubią zmieniać seksualnych partnerów.

Piersi w kształcie gruszek - ich posiadaczki kochają romanse. Ale nie należy ich brać za słodkie głuptasy, aczkolwiek z reguły nie są zbyt bystre, to jednak wykazują się niezależnością i uporem.

Piersi w kształcie cytryn - ich posiadaczki są pełne wigoru, ale lubią też spokojny tryb życia. Taka kobieta nie pozwala swojemu ukochanemu nudzić się w łóżku.

Oddzielną kategorią są kobiety ze sztucznymi piersiami, których kształt odbiega od naturalnego. Podobno wraz z tą zmiana następują też zmiany w psychice. Posiadaczki implantów są dobrymi partnerkami na tygodniowy wyjazd, ale nie warto się z nimi wiązać na dłużej. Są niepewne siebie, kryją się za kompleksami. No, z jakiejś przyczyny zdecydowały się poprawić naturę...

________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Komu nie podobają się wielkie penisy
>>> "Jej orgazm najpierw"
>>> Świerszczyki nie dla licealistek