Inne
Reklama

W końcu ktoś wyszedł naprzeciw dziewczyńskim zamiłowaniom do imprezowania. Dla wesołych kobiet, które nie traktują swojego stylu i drogiej biżuterii zbyt poważnie, Piaget przygotował kolekcję Limelight Paradise, w której biżuteria przypomina najsłynniejsze drinki.

ŚWIECĄCY PRZEDMIOT POŻĄDANIA

Kolorowe pierścionki kieliszkie,, z cytrynką, parasolką i słomką to bynajmniej bazarowa, kiczowata propozycja. Wszystkie modele są bardzo drogie i powstały z 18-karatowego białego złota i licznych białych diamentów.

"Caipirinha" to 18-karatowe białe złoto ozdobione 214 diamentami, 1 zielonym turmalinem oraz cytrynem. "Sex on the beach" wykonana jest z takiego samego złota oraz posiada taką samą ilość diamentów. Jednakże jego głównym punktem jest w tym przypadku różowy turmalin oraz olwin.

Ostatni z pierścionków, Blue Hawaiian, cechuje się 18-karatowym białym złotem, na którym połyskuje 121 diamentów. Centralnym punktem tego modelu jest niebieski topaz udekorowany białym chalcedonem z żółtym szafirem, które razem tworzą lilię.

Piaget jest znany bardziej z ekstrawaganckich i dekadenckich, drogich zegarków, które produkuje od 1874 roku. Wyzwanie w projektowaniu diamentowej biżuterii to jeszcze wciąż świeża sprawa dla firmy, jednak już teraz zbiera ona dobre oceny za kreatywność i pomysłowość.

JAK ZROBIĆ SEKS ON THE BEACH?

Składniki

30 ml brzoskwiniowej brandy

40 ml wódki

odrobina grenadyny

po równo soku pomarańczowego

po równo soku żurawinowego

Przepis:

składniki wlej do wysokiej szklanki, zamieszaj, udekoruj wisienką i pomarańczą


__________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Kto okradł Angelinę Jolie?
>>> Torebka z pomarańczą: hit czy kit?
>>> Seksowna policjantka to ty