Amerykańska komisja ds. bezpieczeństwa lotów orzekła: seks oralny z pilotem podczas lotu jest zakazany. Do tego szokujacego werdyktu doszła po pewnym wiele znaczącym incydencie.

CZY LECI Z NAMI PILOT?

W 2005 roku pilot David Martz został wynajęty do lotu turystycznego nad San Diego przez panią, która wcale nie miała zamiary podziwiać widoków. Interesowała ją natomiast zawartość spodni pilota i właśnie dlatego przez cały lot zaspokajała go seksualnie. Niestety, gorące zabiegi owej wielbicielki silnych wrażeń oraz zachwyt pilota zostały sfilmowane przez kamerę.

Komisja po wnikliwym zapoznaniu się z materiałem filmowym, uznała, że postępowanie pilota groziło katastrofą. Pilot zaś twierdził, że nie istniało jakiekolwiek zagrożenie, bowiem wszystko miał pod kontrolą. Komisja była jednak nieubłagana: oboje mieli odpięte pasy bezpieczeństwa, a ciało pasażerki blokowało dostęp do urządzeń samolotu. Koniec kropka.

Martz kajał się i twierdził, że od czasu tamtego wybryku stał się o wiele bardziej odpowiedzialnym pilotem. Strach jednak pomyśleć, co by się stało, gdyby parka przeszła od oralu do konkretniejszych działań... To już przestaje być śmieszne.

________________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Czym się może skończyć wakacyjny romans?
>>> Zobacz 11 najlepszych scen erotycznych
>>> Oto mistrzowie świata w łykaniu viagry