Taka metamorfoza domowych sprzętów niejednego przyprawiłaby o dreszcz oburzenia, ale was przyprawi raczej o dreszcz rozkoszy. Oto stare przedmioty w zupełnie nowej roli.

LUSTRO

Być może zupełnie zapomniane wisi w kącie przedpokoju, byś mogła po raz ostatni przed wyjściem rzucić na siebie okiem. A przecież tak świetnie sprawi się w sypialni! Obróć je tak, abyście mogli obserwować samych siebie podczas igraszek - to będzie coś niczym wasz własny film erotyczny

PODUSZKI

Świetnie służą pod głową, ale cudownie sprawią się również pod inną częścią ciała. Idealna do tzw. pozycji misjonarskiej (czyli klasycznej). Wsuń jedną lub dwie pod swoje pośladki a dopiero zobaczycie, co to znaczy głęboka penetracja i wystrzałowy orgazm!

TELEFON

Świetny do szybkiego uzgodnienia codziennych spraw, ale to nie znaczy, że nie może posłużyć do całkiem innej rozmowy... Gdy wiesz, że ukochany przed tobą zjawi się w domu, zadzwoń do niego i niespiesznie i w najdrobniejszych szczegółach opisz, co z nim zrobisz, jak tylko przekroczysz próg. Będzie rozpalony zanim jeszcze cię zobaczy.

SZCZOTKA DO WŁOSÓW

Czy z czymś ci się nie kojarzy jej stercząca długa rączka? Ależ tak! Jej alter ego to sztuczny penis. Dotrzyma ci towarzystwa podczas nieobecności ukochanego, a masturbacja dzięki niej na pewno przysporzy ci błogich dreszczy. Jeśli ukochany jest w pobliżu, kilka pieszczot tym akcesorium może stanowić świetną przystawkę przed daniem głównym...