Chińskie kulki, znane są też jako kule rozkoszy czy też „kulki Ben Wa”. Ich budowa jest bardzo prosta: na sznureczku są zamocowane 2 (czasami więcej) kulki wielkości piłeczki pingpongowej. Wewnątrz kulek znajdują się mniejsze kulki, które podczas ruchu przemieszczają się powodując drgania. Ich zastosowanie jest jasne: mają dawać rozkosz użytkowniczce.

ĆWICZ W KAŻDYM MOMENCIE DNIA

W cenie tego gadżetu otrzymujesz unikalne wrażenia erotyczne - tak przynajmniej twierdzą ich fanki. Ale kulki mają też inne zastosowanie: pozwalają na ćwiczenia mięśni pochwy. Są zatem znakomite dla nieco „luźniejszych” kobiet, pomagają także przygotować pochwę po dłuższej przerwie we współżyciu (na przykład po okresie ciąży). Zasada ich działania jest banalnie prosta: źródłem rozkoszy są drgania wywoływane przez poruszające się małe kulki (wewnątrz dużych), a ćwiczenia pochwy polegają na„zaciskaniu” jej w momencie gdyż poczuje się, że kulki chcą wylecieć na zewnątrz.

BHP UŻYTKOWNICZKI KULEK

Na swój pierwszy raz wybierz z kulkami odpowiedni dzień, stwórz odpowiedni nastrój (dla rozluźnienia atmosfery uracz się lampką dobrego wina). Przygotuj swoje magiczne kulki dobrze je myjąc – możesz do tego użyć żelu do higieny intymnej. Pamiętaj później o myciu kulek po każdym użyciu! Postaraj się delikatnie wprowadzić pierwszą kulkę do pochwy, delikatnie, powoli, nie bój się wyczuwalnego oporu – po lekkim nacisku kulka powinna „wskoczyć” do pochwy.