Dzielenie się swoimi najdzikszymi seksualnymi fantazjami i zmysłowe świntuszenie z pewnością nadaje rumieńców waszemu pożyciu. Ale to nie wszystko, co w seksie możesz zdziałać słowami.

Wymiana niegrzecznych i pieprznych lub romantycznych wiadomości tekstowych w ciągu wypełnionego obowiązkami dnia może zbudować napięcie i nastrój, który eksploduje wieczorem w sypialni. Nastrój ten trzeba jednak umiejętnie podtrzymywać.

"Samo wysyłanie i odbieranie erotycznych SMS-ów nie wystarczy. Najważniejsze, by podtrzymać odpowiedni nastrój i tempo do momentu, gdy będziecie mogli spotkać się po pracy.Jeśli rozniecisz płomień a później pozwolisz mu zgasnąć, wszystkie twoje starania pójdą na marne" - ostrzega na łamach Times of India dr Amita Mishra, ekspert w sprawach seksu i związków .

W pełni skuteczne SexMS-y to zbiór słów celnie wymierzonych w jego zmysły. Jak dobrać te właściwe? Oto kilka przykładów wiadomości, które niechybnie zaprowadzą was do łóżka.

MAGICZNA MOC KRĄGŁOŚCI

Żadna kobieta nie pozostanie obojętna na zachwyty nad jej ciałem. On też. "Pozytywne i pochlebne komentarze na temat ciała partnera sprawiają, że wzrasta jego pragnienie bliskości i pożądanie. Słowa powinny wyrażać to, jak bardzo uwielbiasz momenty zbliżenia z drugą stroną. Upewnij się, że te słowa w żadnym razie nie zostana odebrane jako przytyk lub krytyka" - radzi psycholog kliniczny dr Shivani Gupte.

Przykład: "Twoje ciało doprowadza mnie do szaleństwa. Chciałabym muskać twój kark i schodzić coraz niżej... Nie mogę się doczekać, by móc cię pieścić!".

PERFEKCYJNA SZTUKA ROZBIERANIA

Pomimo, że jesteśmy ludźmi wyzwolonymi, wciąż wielu z nas ogarnia nieśmiałość, gdy rozbieramy się na oczach partnera. Dobrze sformułowane SMS-y mogą pomóc ośmielić go tak, by żadne skrupuły nie stały na drodze do nieskrępowanego szału uniesień. "Upewnij partnera, że uwielbiasz widzieć go nago. To da mu pewność siebie i komfort, które zaowocują w sypialni" - radzi dr Chirta Bakshi, doradca do spraw związków.Przykład: Uwielbiam patrzeć, jak się rozbierasz. Im mniej masz na sobie, tym mniej mogę ci się oprzeć".

DOTYKAJ... WIRTUALNIE

To, co najbardziej ubóstwiasz w seksie, to możliwość czucia całym ciałem i każdą komórką ciała ukochanego. Nie musisz całkowicie rezygnować z tego uczucia, nawet, jeśli nie ma go akurat w pobliżu. "Taka ekspresja miłości wyczula i pobudza zmysły partnera i zapewnia, że jego pieszczoty są zawsze mile widziane" - opowiada dr Amita Mishra, ekspert do spraw seksu i związków.

Przykład: "Uwielbiam twoje czułe pieszczoty. Moment, kiedy błądzisz dłońmi po moim ciele rozpala mnie jak nic innego".

POCHLEBSTWEM ZDZIAŁASZ CUDA

Nikt nie przeceni siły pochlebstwa - szczególnie w sprawach seksu. Dobrze przecież wiesz, jak wrażliwi są mężczyźni na wszelka krytykę ich łóżkowych dokonań i jak słodkie są dla nich ich wszelkie pochwały. Mówiłaś mu tysiąc razy, jak dobrze ci z nim w łóżku? Nie szkodzi! Powiedz sto pierwszy!

"Komplementy i pochlebne słowa automatycznie budują między kochankami intymną więź, dlatego nie wstydź się opowiadać mu, jak wspaniale było z nim w łóżku" - doradza dr Chitra.

Przykład: "Co dzień sprawiasz, że jestem bardziej i bardziej gorąca. Nigdy nie było mi tak dobrze. Gdy mnie pieścisz, czuję, jak bardzo mnie kochasz".

I myślisz, że on oprze się takim SesMS-om?