Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Tak się teraz nosi włosy! Najmodniejsze fryzury lata 2013

24 lipca 2013, 08:42
Lekko i naturalnie – to podstawowe zasady, jakie w tym sezonie rządzą w stylizacji długich włosów. Tego lata trzeba pozwolić działać naturze. Jeśli Twoje włosy się kręcą, nie prostuj ich. Wydobądź ich naturalne piękno i podkreśl zmysłowe loki. To moŜliwe dzięki dogłębnemu nawilŜeniu włosów. Zastosowanie odpowiedniego kosmetyku sprawi, Ŝe nie będą się „puszyć”. Proste kompaktowe cięcie sprawi natomiast, Ŝe włosy same będą się układać. Końcówki nie mogą być wystrzępione! Ekstra: kosmetyk nawilŜający wetrzyj w wilgotne włosy i wysusz je suszarką. Koniecznie chłodnym powietrzem!
Lekko i naturalnie – to podstawowe zasady, jakie w tym sezonie rządzą w stylizacji długich włosów. Tego lata trzeba pozwolić działać naturze. Jeśli Twoje włosy się kręcą, nie prostuj ich. Wydobądź ich naturalne piękno i podkreśl zmysłowe loki. To moŜliwe dzięki dogłębnemu nawilŜeniu włosów. Zastosowanie odpowiedniego kosmetyku sprawi, Ŝe nie będą się „puszyć”. Proste kompaktowe cięcie sprawi natomiast, Ŝe włosy same będą się układać. Końcówki nie mogą być wystrzępione! Ekstra: kosmetyk nawilŜający wetrzyj w wilgotne włosy i wysusz je suszarką. Koniecznie chłodnym powietrzem! / Media
Jaka jest najmodniejsza fryzura tego lata? Czy wybrać subtelną i elegancką? Czy lepiej postawić na zdecydowane cięcie lub bardziej wyrazisty kolor? O radę zapytaliśmy Macieja Maniewskiego, eksperta w stylizacji fryzur i kreatora marki Maniewski Hair & Body. Sprawdziliśmy, co go zachwyca i inspiruje w tym sezonie.
Reklama
Reklama
Tematy:
uroda włosy uroda kobiety modne fryzury lato 2013 Maniewski Hair & Body maciej maniewski fryzura
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama