Monica Bellucci i Vincent Cassel w związku byli przez prawie 17 lat. Zakochani tworzyli udany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Wystąpili razem w kilku głośnych produkcjach. Można ich było oglądać w takich filmach jak "Apartament", "Braterstwo wilków" czy "Nieodwracalne". Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu.

Reklama

Monica i Vincent, będąc w związku, doczekali się pociechy. Ich córka przyszła na świat w 2004 roku i już jako 14-latka zadebiutowała w świecie mody. Jako młoda dziewczyna wzięła udział w kampanii perfum Dolce&Gabbana. Później w 2021 roku pojawiła się na wybiegu Alta Moda. Trzeba przyznać, że nastolatka od kilku lat doskonale odnajduje się jako modela.

Deva Cassel zachwyca na tygodniu mody w Paryżu

Deva Cassel pojawiła się niedawno w Paryżu, gdzie odbywa się Tydzień Mody. 19-latka po zapoznaniu się z najnowszą kolekcją Christiana Diora wzięła udział w ceremonii wręczenia Orderu Sztuki i Literatury francuskiemu kreatorowi mody Simonowi Porte Jacquemusowi.

Nastolatka na wydarzeniu pojawiła się w klasycznej stylizacji. Deva miała na sobie oversizową marynarkę, długie luźne spodnie oraz klasyczne szpilki z niewielką kokardką. Cassel w ręku trzymała torebkę marki Jacquemus. Za ten niewielki model trzeba zapłacić około 3000 złotych.

W makijażu i fryzurze Deva postawiła na minimalizm. Delikatny makeup podkreślił jej dziewczęcą urodę. Długie włosy z przedziałkiem na środku opadały na twarz, podkreślając alabastrową cerę 19-latki.

Deva Cassel wygląda rewelacyjnie. Przypomina znaną mamę / East News / MIGUEL MEDINA