Przed nami wiosna, wkrótce lato. Nadchodzą szalone pory roku pełne radości, słońca, odnajdywania barw szczęścia. W tym pełnym doznań okresie, w makijażu będzie dominował „otwarty” kolor. Wynurzając się z zimowej szarości, głośno krzyczymy - „Kobiety lubią Kolory!”. Odnajdując w energii wiosny i lata rysy kobiecego „ja”, makijażystki VIPERA COSMETICS wydobywają niezwykle kobiecy „look” w zdecydowanie pięknych i zwycięskich w tym sezonie kolorach.

Reklama

„Rajski ROCK” – look opracowany przez VIPERA COSMETICS, wiosna/lato 2014.

Podstawą tego makijażu jest mocne oko. Klasyczne rozwiązania i „standardowe” barwy zastępujemy nowym, dosyć odważnym kolorem oraz mocną kreską. Uzyskujemy zespolony z siłą świetlanej natury przebojowy, egzotyczny i rockowy zarazem makijaż o soczystych barwach, technicznie wypracowany, intrygujący i urzekający.

Podstawą makijażu w klimacie egzotycznego rocka jest dobór uzupełniających się, szlachetnie nasyconych kolorów. Stelażem makijażu oka jest graficzna, napigmentowana czernią kreska (EE01), która optycznie powiększa i szeroko otwiera oko. Wykonana jest w taki sposób, aby utrzymywać w ryzach energetyczne barwy. Dopełnienie stanowi zestawienie głębokiego fioletu (CM35), łagodnie roztartego i przenikającego w soczystą mandarynkę (CG46). Strefę pod łukiem brwiowym rozświetlamy (CM24), aby roziskrzyć oko i wydobyć piękno nakreślonych Brow Linerem (EE01) brwi.

Uzupełnieniem twarzowego make-upu są delikatnie podkreślone kości policzkowe w świeżej, odmładzającej kolorystyce brzoskwini (RR10).

Usta obowiązkowo pomalowane Szminką lub Błyszczykiem w najmodniejszej morelowej lub pomarańczowej tonacji (SK12).

W tym sezonie nie możemy zapomnieć o oryginalnych efektach na paznokciach. Królować będzie artystyczny manicure.

Tej wiosny i lata, nie tylko kwiaty, motyle i ptaki dodadzą Światu śmiałych odcieni! Dołączą do nich kobiety – bo „Kobiety lubią Kolory!”.