"Truth Or Dare Naked", bo taką nazwę otrzymał nowy zapach sygnowany przez Madonnę, trafi do amerykańskich perfumerii przed Bożym Narodzeniem. W przezroczystym flakonie tym razem zamknięta zostanie wonna mieszanka kapryfolium, brzoskwiniowego kwiecia, olejków gorzkiej pomarańczy, wanilii, kwiatów kakaowca oraz australijskiego sandałowca. Kolorem najnowsze perfumy Madonny mają nawiązywać do jej ulubionego różowego szampana.

Pierwszy zapach Madonny "Truth Or Dare", którego nazwa zainspirowana została kultowym już filmem dokumentującym jej trasę "Blond Ambition" z 1990 r., pojawił się na rynku w kwietniu tego roku. Artystka zadbała, aby o jej debiucie na rynku perfumeryjnym było słychać w mediach - śnieżnobiały flakon z zatyczką w formie złotej korony przypomina kształtem pudełko na dewocjonalia, co w połączeniu z imieniem Madonny i jej obrazoburczym zachowanie daje prowokacyjny efekt. Sam zapach, w śmiały sposób łączący aromat gardenii i tuberozy oraz uzupełniony olejkiem neroli, jaśminu, płatków białej lilii, słodką wonią wanilii i wzbogacony ambrą i piżmem, jest kwintesencją stylu i osobowości Madonny.

Najnowszy zapach Madonny "Truth Or Dare Naked" ukaże się, podobnie jak poprzedni, pod szyldem Coty Prestige, ekskluzywnej filii giganta perfumeryjnego Coty, słynącego z produkcji celebryckich perfum. Madonna jest jak dotąd jedyną gwiazdą, która podpisała kontrakt,  dzięki któremu jej perfumy mogą być wytwarzane ze składników gatunkowo przewyższających te używane do masowej produkcji. 

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!