Kiedy skóra staje się wiotka, wygląda na zmęczoną, a zmarszczki i bruzdy pogłębiają się, to oznacza, że jest bardzo odwodniona. Kremy nawilżające, suplementacja diety to tylko środki doraźne lub zastępcze. Zniwelowanie tych objawów jest możliwe jedynie poprzez nawodnienie głębokich warstw skóry – to klucz do jej młodości. Eksperci medycyny estetycznej proponują unikalny zabieg hydroliftingu Juvéderm® HYDRATE stworzony na bazie kwasu hialuronowego. Zapewnia widoczne odmłodzenie skóry - szczególnie twarzy, dekoltu, szyi czy dłoni, zatem tych obszarów, które są naszą wizytówką. Jakich efektów możesz oczekiwać? Skóra odzyskuje zdrowy wygląd i świeżość, staje się bardziej sprężysta, jędrna i aksamitna w dotyku. Drobne linie i zmarszczki stają się mniej widoczne. Twarz nabiera jasnego, promiennego i pogodnego wyglądu.

Oto, co o zabiegu mówią specjaliści z zakresu medycyny estetycznej:

- Stan skóry zależy w znacznym stopniu od poziomu zawartego w niej kwasu hialuronowego. To jej naturalny składnik, który ma zdolność wiązania wody w skórze. Wraz z wiekiem, a także pod wpływem czynników zewnętrznych jego poziom się obniża. Skóra traci zdolności przyswajania wody i szybciej się starzeje. Można temu przeciwdziałać, poddając się nowemu zabiegowi hydroliftingu z zastosowaniem Juvéderm® HYDRATE. Preparat ten, podany drogą iniekcji, uzupełnia braki kwasu hialuronowego i przywraca optymalny poziom nawodnienia skóry. W rezultacie odzyskuje ona objętość, gładkość i jędrność - wyjaśnia dr n. med. Maria Noszczyk, specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej.

- Terapia z użyciem preparatu Juvéderm® HYDRATE rewitalizuje skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni - nadaje jej zdrowy, świeży wygląd, koloryt i blask. To rezultat aktywizacji procesu nawodnienia głębokich warstw skóry. Efekt odmłodzenia można uzyskać już po pierwszym zabiegu. Juvéderm® HYDRATE sprawia, że drobne linie i zmarszczki stają się mniej widoczne. Twarz staje się promienna, a po serii zabiegów wygląda jak po miniliftingu. Juvéderm® HYDRATE wyróżnia się specjalną formułą wzbogaconą o mannitol – silny przeciwulteniacz, który spowalnia degradację kwasu hialuronowego w skórze i przedłuża efekty terapii. Zabiegi Juvéderm® HYDRATE są mało inwazyjne i nie wymagają rekonwalescencji - tłumaczy dr Robert Chmielewski, specjalista chirurg, lekarz medycyny estetycznej.