Mango celebruje kobiecość rozkochaną w wolności – naturę księżniczki i wojowniczki, flirt delikatności i buntu, ogień drzemiący pod taflą lodu… Kobieta Mango ma wiele twarzy. Lady Rebel pozwala kobietom wyrazić dwoistość ich natury, bez zażenowania i kompleksów. Kobieta Mango jest wyrafinowaną uwodzicielką. Jej wrodzona, naturalna elegancja widoczna jest w każdym jej ruchu – jego płynności i wytworności. Zdecydowana i bezkompromisowa afirmacja kobiecości, otaczająca Ją tajemnicza i romantyczna aura, magnetyzm i uwodzicielski wyraz Jej oczu czynią z Niej prawdziwą damę..., lecz ma Ona również drugą twarz. Uwielbia prowokować i poruszać. Żyje w zawrotnym tempie, w rytmie rocka. Przepełnia ją pasja i entuzjazm. Żyje według swych emocji, nie zważając co przyniesie jutro. Energiczna buntowniczka – igra z losem i idzie pod wiatr. Dwie natury łączą się w nowym, wyjątkowym zapachu, odkrywając nową esencję kobiecości.

Reklama
Materiały Prasowe

Flakon perfum Lady Rebel przypomina kształtem kamień o delikatnym, fasetkowym szlifie. Projekt ten stanowi mariaż delikatności i dominacji. Kontrast do delikatnej linii flakonu stanowi czarne logo o nowoczesnej i gotyckiej grafice. Flakon perfum stanowi idealny wyraz dualności natury kobiety Mango. Matowe, kwadratowe opakowanie – łączące delikatny pudrowy odcień różu oraz graficzne : czerń i biel, przywodzi na myśl świeżość i dynamizm.

Materiały Prasowe

Nuty tej kuszącej kompozycji zapachowej stanowią prawdziwie wybuchowy koktajl, gdzie prym wiedzie : spontaniczność, młodość i bunt. Aromat świeżych, kolorowych owoców sprawia, że Lady Rebel to zapach pełen życia i pozytywnej energii. Miętowe akcenty przeplatają się z kwaskowymi, soczystymi nutami ananasa i smakowitym aromatem poziomki.

Dualna natura zapachu znajduje wyraz również w oryginalnym zestawieniu subtelnego aromatu płatków róży i mocnych, zmysłowych nut orientalnych i drzewnych. Tajemniczego charakteru tej wyjątkowej kompozycji dodaje obecność akordu cukru waniliowego i nut paczuli.

Perfumy Lady Rebel Mango odniosły ogromny sukces na rynkach wielu europejskich krajów. Od czerwca będą dostępne w Polsce w sieci perfumerii Sephora.