Okiem eksperta

Reklama

Cienie do powiek Color Infaillible to coś pomiędzy tzw. cieniami tłustymi a tradycyjnymi – prasowanymi - mówi makijażystka Agata Kalbarczyk. - Taka formuła doskonale się sprawdza, ponieważ pozwala uniknąć wad, a zachować zalety tych produktów. Tłuste, kremowe cienie są zazwyczaj nietrwałe – szybko zbierają się w załamaniu powieki. Color Infaillible niezawodnie trzymają się na skórze, a jednocześnie nadal łatwo aplikują – nawet opuszkiem palca. Nie obsypują się przy nakładaniu, jak niektóre tradycyjne, prasowane cienie i można nimi wykonać nawet bardziej intensywny makijaż typu smoky eyes. Color Infaillible to fajny produkt na wiosnę i lato – jasne odcienie nadają powiece delikatny połysk i pięknie wyglądają w słońcu – myślę, że nawet na plaży będą trzymać się na swoim miejscu - wyjaśnia ekspertka.

Aplikacja

Color Infaillible najłatwiej nakładać opuszkiem palca. Aby uzyskać delikatny efekt, należy po prostu rozetrzeć cienie na powiece. Głębszy, bardziej intensywny kolor można osiągnąć przez wklepanie produktu w powiekę, kilkakrotnie nabierając go na palec. Aby uzyskać efekt wieczorowy, kontur oka dobrze jest najpierw obrysować czarną kredką. Na dolną powiekę wygodniej będzie nakładać cień za pomocą aplikatora z gąbeczką.

Zalety w pigułce

Producent podkreśla, że innowacyjna, opatentowana formuła koloru cieni Color Infaillible zawiera 4 razy więcej substancji wiążącej niż klasyczne cienie pudrowe. To nadaje im konsystencję pośrednią między pudrem a kremem i sprawia, że cienie są delikatne i aksamitne, a ich aplikacja niezwykle prosta. Cienie utrzymują się na powiece przez 24 i wytrzymują 11 tysięcy mrugnięć. Są odporne na ścieranie i wodę, ale przy tym łatwe w demakijażu. Nie obsypują się i nie gromadzą w załamaniu powieki.

Przewidywana cena opakowania to 35 zł. Dostępnych będzie 8 kolorów cieni.

Media