Po robieniu kiełbasy, sprzedawaniu maseczek z błota i hodowli szynszyli czas na kolejny rozdział w karierze przedsiębiorczej byłej gwiazdy Samoobrony. Jak donosi "Super Express", Renata Beger weźmie udział w telewizyjnym show Polsatu "Gotowe na botoks?".
Za udział w programie dostanie co najmniej 50 tysięcy złotych.

W programie weźmie udział kilku celebrytów, ale to Beger ma być gwiazdą numer jeden. Dlaczego właśnie ona? Jest barwną postacią. W dodatku, jak pokazał przykład innej byłej posłanki, metamorfozy wyglądu i stylu w świecie polityki są dla obserwatorów bardzo elektryzujące… Dlatego Renata Beger ma „pójść na całość”.

„O ile inni mają poddać się pojedynczym zabiegom, to w jej przypadku liczymy na coś więcej. Chcemy zrobić coś w stylu przemiany Anny Kalaty”- zdradziła w rozmowie z "Super Expressem” osoba związana z produkcją programu.
I rzeczywiście, metamorfoza, jaką po odejściu rządu przeszła Kalata, była minister pracy, stała się medialnym hitem. Jeszcze większe na to szanse ma na to program, gdzie metamorfoza ma się odbyć na oczach widzów. Renata Beger ma za udział w nim otrzymać niebagatelną sumę 50 tys. zł. Inwestycja ma szansę zwrócić się z nawiązką. Znamy przecież temperament byłej posłanki, która, jak sama przekonywała, ma kurwiki w oczach, a seks lubi jak koń owies.