One wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę fotoreporterów. Jeśli inne sposoby zawodzą, sięgają po "najcięższą" broń - odsłaniają dekolty. I to bez względu na to, czy z racji wieku wypada im pokazywać krągłości. Eva Longoria choć jest świeżo upieczoną mężatką, nadal lubi przyciągać spojrzenia mężczyzn. Na przyjęcie do Davida i Victorii Beckhamów w Los Angeles wystroiła się w krótką sukienkę z ogromnym dekoltem. Tylko gdzie był wtedy jej mąż?

Jennifer Lopez zgodnie ze wskazówkami stylistów - pokazuje to, co ma najlepszego - piersi, a stara się maskować to, czym jest zbyt szczodrze obdarzona - szeroką pupę. Aż dziw bierze, że jej narzeczony patrzy w obiektyw aparatu, a nie w dół.
Anne Hathaway znana z filmu "Diabeł ubiera się u Prady" walczy o pozycję gwiazdy, a 74- letnia Joan Colins dba, by nikt nie zapomniał o niej i jej bohaterce - mało sympatycznej, ale seksownej Alexis.

Jak dbać o biust?

Aby biust wydawał się większy, nałóż na dekolt rozświetlacz, tak by się ciało subtelnie błyszczało. Krągłości pomaluj jasnym pudrem, a zagłębienie między piersiami ciemniejszym.

Elastyczność piersi poprawiają chłodne prysznice i kremy: ujędrniające i przeciw rozstępom. Skórę biustu odświeżysz, pobudzając krążenie delikatnym masażem przy użyciu kostek lodu. Masuj kolistymi ruchami. Osusz dekolt papierowym ręcznikiem i wklep krem nawilżający. Jeżeli masz przebarwienia, nałóż na skórę ten sam podkład, którego używasz do twarzy.

I jeszcze jedna zasada: nawet najmniejszy biust można wyeksponować dzięki odpowiednio dobranym fasonom ubrań i bielizny.

Jakimi kosmetykami pielęgnować biust?

1. Ujędrniający krem-serum do biustu - Firming, Dove, ok. 25 zł
2. Serum na biust i dekolt - Nowa Młodość Biustu, Mary Cohr, 137 zł
3. Intensywnie ujędrniający balsam do pielęgnacji biustu Firmix, Dr Irena Eris, 49 zł
4. Ujędrniające serum do biustu expresso slim, AA, ok. 14 zł
5. Żel ujędrniający do biustu Elancyl, Galenic, 105 zł
6. Krem ujędrniający z perłą na szyję i dekolt, Carita, 419 zł
7. Krem zapobiegający rozstępom, Pharmaceris, 34,90 zł