38-letnia Denise wie co mówi, kiedy radzi młodym kobietom, aby unikały chirurga plastycznego. Ona sama miała operację piersi już 3 razy!

Reklama

Z GŁUPOTY CZY Z ZAZDROŚCI?

Za pierwszym razem była bardzo młoda. Miała 19 lat i pozazdrościła wielkiego biustu swojej współlokatorce. Sama była płaska jak deska, więc niewiele myśląc zafundowała sobie o kilka rozmiarów większe piersi.

Okazało się jednak, że taki rozmiar przeszkadza w bieganiu i nie wszystkie ciuchy leżą wtedy na niej dobrze. Z myślą o zmniejszeniu biustu poszła do chirurga ponownie. Ten jednak albo jej nie słuchał, albo miał na kobiece ciało inne poglądy, bo gdy obudziła się z narkozy, piersi miała jeszcze większe, nawet pomijając opuchliznę – pomimo kompletnie innych ustaleń przed operacją!

Dopiero po 3 operacji, jej biust odzyskał normalny wygląd i teraz Denise cieszy się miseczką małe C. Poprzednie operacje uznała za kompletne nieporozumienie i radzi młodym dziewczętom nie robić niczego pochopnie.

"Jeśli już decydujecie się na operację, róbcie to będąc w pełni dorosłe, po zrobieniu poważnego researchu wcześniej… Zachęcam wszystkie młode kobiety, aby wstrzymały się z decyzją, bo nie zdają sobie jeszcze sprawy ze wszystkich komplikacji, rzeczy które mogą pójść źle, tak jak się to stało u mnie" – mówi ze smutkiem Denise.

_________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zobacz kobietę z najwęższą talią świata
>>> Gra dla dzieci: powiększ piersi, uwiedziesz milionera
>>> Oto szkody, jakie wyrządzi ci komórka