Jak na aktorkę, która zaistniała w Hollywood, Iza bardzo dba o swój image. Stara się być zawsze zgodna z trendami i właściwie należy ją za to pochwalić. Jeśli ktoś, nawet w celu wypromowania siebie samego zaczyna działać proekologicznie, to trudno go za to potępiać. Panna Miko założyła nawet swoją stronę internetową: www.ekomiko.pl.

Reklama

W swoim ostatnim wywiadzie mówi, jaka powinna być ekodziewczyna: "Wystarczy, że zamieni jednorazowe reklamówki na torby ekologiczne, będzie segregować śmieci, zakręcać wodę podczas mycia zębów, na zakupy do sklepu będzie przyjeżdżać rowerem" . Sama Iza, jeśli kupuje wodę w butelkach, zazwyczaj wybiera wielkie baniaki, żeby nie marnować plastiku. Zgniata butelki przed wyrzuceniem, zmienia żarówki na energooszczędne i zamiast wyrzucać ubrania, oddaje je w inne ręce.

MA KOMPLEKSY JAK KAŻDA Z NAS

Gwiazda stara sie też zdrowo odżywiać, co w jej przypadku jest bardzo trudne: " Nie jadam regularnie, cały czas nad tym pracuję. Jem w nocy, a rano zazwyczaj nie jestem głodna. Głód odczuwam dopiero około 15. Poza tym uwielbiam cukier i wszystko, co słodkie. W domu zazwyczaj słodzę naturalnym słodzikiem, xylitolem, i pilnuję, żeby nie mieć pod ręką niczego słodkiego.". Przyznaje się też do kilku nałogów: Oprócz kawy i sushu jest uzależniona od... trorebek Pola La i rozmów telefonicznych z mamą.

Z rozmowy wyłania się obraz zwyczajnej młodej kobiety, która na dodatek ma... kompleksy: " Mam krzywy nos. Podczas zabiegu stomatologicznego nacięto mi nieodpowiedni nerw. Denerwuje mnie to, bo widzę tę dysproporcję, ale staram sie w pełni to pokochać. Mam też rzadkie włosy, dlatego na planie filmowym najczęściej trzeba doczepiać sztuczne pasma, co je dodatkowo niszczy! Najchętniej nosiłabym peruki, bo na dodatek – z powodu nadwrażliwej skóry głowy – trudno mi czesać włosy, robię to tylko po umyciu głowy".

Uważa jednak, że niektóre rzeczy trzeba po prostu akceptować: "Ja akurat kocham mój mały biust! Nie obchodzi mnie, co o nim mówią inni, i nie przejmuję się opinią, że faceci wolą duże piersi. Ja moje w pełni zaakceptowałam i polubiłam".

I tak trzymać.

_______________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Ambitne kobiety to choroba naszych czasów
>>> Erotyczno-miłosny horoskop na czerwiec
>>> Zobacz najbardziej aseksualnych kochanków