Małgorzata Kożuchowska to jedna z lepiej ubranych polskich gwiazd. Jej stylizacje są zawsze świetnie dopasowane do okazji. Na imprezach branżowych czy filmowych festiwalach wygląda rewelacyjnie. Niedawno na instagramowym koncie Kożuchowskiej pojawił się krótki filmik, na którym aktorka zaprezentowała dość nietypową stylizację.

Reklama

Małgorzata Kożuchowska w srebrnej kreacji wygląda jak księżniczka

Małgorzata Kożuchowska na krótkim nagraniu pokazała internautom srebrną suknię maxi. Okazuje się, że filmik powstał w trakcie przymiarek w pracowni Macieja Zienia. Kiedy internauci zobaczyli aktorkę w takim wydaniu, oniemieli. Trzeba przyznać, że 52-latka wygląda doskonale.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy internautów. Większość była zachwycona kreacją oraz piękną aktorką.

"Bajeczna sukienka. Pani Małgosia zjawiskowa jak zawsze. To prawda klasa i delikatność. Subtelna i przepiękna"; "Jak zawsze pięknie i zjawiskowo"; "Obłędnie! Zresztą jak zawsze. Ja jestem zachwycona" - pisali w sieci wierni fani aktorki oraz projektanta.

Małgorzata Kożuchowska uwielbia klasyczne ubrania

Małgorzata Kożuchowska to jedna z tych gwiazd, które w kwestii ubioru mogą inspirować wiele kobiet. Aktorka od lat umiejętnie łączy eleganckie ubrania z tymi bardziej casualowymi. Kożuchowska stara się być jednak wierna ponadczasowej klasyce.

Nie zdarzyło się jeszcze, aby 52-latka zaliczyła jakąś poważną modową wpadkę. Kożuchowska stara się także, aby jej stylizacje były dopięte na ostatni guzik. Odpowiednio dobrana fryzura, makijaż, biżuteria oraz inne akcesoria również są tu szalenie ważne.