Wiktoria Gąsiewska na swoje instagramowe konto dodała film, na którym pokazała, jak wyglądała jej podróż do Berlina. Aktorka zdradziła też, co robiła w tym mieście. Okazuje się, że została ambasadorką marki kosmetycznej.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska w odważnej kreacji odsłania ciało

Wiktoria Gąsiewska do Berlina wybrała się w związku z wydarzeniem organizowanym przez znanego producenta kosmetyków do pielęgnacji włosów. Celebrytka zaprezentowała internautom klasyczne stylizacje, jednak wśród nich znalazła się jedna, która była znacznie bardziej odważna niż pozostałe.

Na wydarzeniu w Berlinie młoda aktorka ubrana była w elegancki garnitur z dużym dekoltem. Gąsiewska pochwaliła się swoją stylizacją na InstaStories, prezentując fotografię, do której zapozowała w rozpiętej marynarce.

Celebrytka na krótkim nagraniu prócz wdzięczenia się do aparatu, zaprezentowała obserwatorom linię kosmetyczną, a także pokaz mody oraz koncert. Z filmiku wynika, że 24-latka nie mogła się nudzić, kiedy była na wyjeździe.

Wiktoria Gąsiewska w opisie rolki zdradziła, że doskonale się bawiła. Aktorka z pewnością na długo zapamięta wydarzenia z Berlina.

"Relacja z berlińskiego eventu marki. Podsumowując - było wspaniale!" - napisała w sieci.

Reklama

Internauci zachwyceni stylizacją Wiktorii Gąsiewskiej

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Wiktorii. Większość była pod wrażeniem jej stylizacji. Internauci chwalili Gąsiewską za piękne stylizacje oraz nienaganny wygląd.

"Ale piękna"

"Najlepsza ambasadorka"

"Jesteś seksowna" - pisali internauci.