Miley Cyrus na imprezie z okazji wręczenia nagród Grammy pojawiła się w złotej biżuteryjnej sukni. Kreacja wyglądała świetnie. Artystka w ten magiczny wieczór odebrała aż dwie pierwsze statuetki (najlepszy występ solowy popowy, najlepsze nagranie) za utwór "Flowers".

Reklama

Miley Cyrus na gali Grammy olśniła w złotej sukni

Miley Cyrus na czerwonym dywanie pojawiła się w złotej sukni. Kreacja pochodzi z domu mody Maison Margiela. Trzeba przyznać, że stylizacja wokalistki robiła ogromne wrażenie. Suknie wykonana była z drobnych koralików, które przy błysku fleszy delikatnie migotały.

Reklama

Na uwagę zasługuje również makijaż oraz fryzura gwiazdy. Cała stylizacja prezentowała się spójnie i modnie. Trzeba przyznać, że Miley tego dnia wyglądała spektakularnie.

Miley Cyrus w złotej sukni na imprezie Grammy / East News / David Fisher/Shutterstock

Miley Curys na imprezie Grammy zaprezentowała aż pięć stylizacji

Miley na imprezie z okazji wręczenia nagród Gammy nie pojawiła się w jednej stylizacji. Gwiazda przebierała się kilka razy i miała aż pięć kreacji. Trzeba przyznać, że wszystkie były bardzo udane.

Pierwsza kryształowa suknie zachwyciła na czerwonym dywanie. Następnie gwiazda zmieniła ją na srebrną mini - to w niej wykonała na scenie utwór "Flowers". Z kolei gdy odbierała swoją pierwszą statuetkę Grammy, miała na sobie czarny, błyszczący kombinezon. Kolejną statuetką Cyrus odebrała, mając na sobie brązową kreację na jedno ramię. Następnie gwiazda przebrała się i zapozowała fotoreporterom w koronkowym kombinezonie bez ramiączek.