Studniówka to dla niektórych jeden z ważniejszych dni w całym życiu. Młode dziewczyny oraz chłopaki prześcigają się w tym, kto założy lepszą kreację na to wyjątkowe wydarzenie. Niedawno swoją studniówką pochwaliła się młodziutka aktorka Emilia Dankwa.

Reklama

Emilia Dankwa pokazała studniówkową stylizację

Emilia Dankwa popularność i uznanie fanów zdobyła rolą w serialu "Rodzinka.pl". Dziewczyna niedawno skończyła 18 lat i rozpoczęła przygotowania do swojej studniówki. Okazuje się, że znalezienie odpowiedniej kreacji było bardzo trudne. Nastolatka udała się do butiku projektantki Violi Piekut, gdzie pokazała aż 10 sukni, które brała pod uwagę.

Ostatecznie dziewczyna zdecydowała się na asymetryczną suknię z długim rozcięciem. Do nietuzinkowej kreacji Emilia dopasowała szpilki w kolorze nude. Nagranie ubranej i umalowanej Emilii pojawiło się na jej instagramowym profilu na kilka godzin przed imprezą.

Internauci zachwyceni studniówkową stylizacją Emilii Dankwy

Fani Emilii byli zachwyceni jej modną stylizacją. W sieci pojawiło się sporo komplementów dotyczących nie tylko ubrania, ale również urody nastolatki.

"Pięknie ci w czerwieni"

"Idealny wybór"

"Najpiękniejsza studniówkowa suknia, jaką widziałam!" - pisali w sieci internauci.

Sukienka na studniówkę 2024 - podpowiadamy, jaką wybrać

Sukienka na studniówkę 2024 powinna być elegancka oraz dopasowana do noszącej ją osoby. W tym roku modne są modele maxi oraz takie, które mają dużo zdobień.

Na studniówkę warto stawiać na ciemniejsze kolory kreacji. Klasyczna czerń, granat lub burgund z pewnością będą prezentować się modnie i elegancko.