Zalecenia Triumpha na 2008 rok są bardzo łatwe do zapamiętania i to zarówno dla panów, którzy chcą kupić ukochanej coś wyjątkowego, jak i dla pań marzących o gorącym piasku pod palmami. Na plażę obowiązkowo zakładamy kostiumy dwuczęściowe, z biustonoszem o szeroko rozstawionych miseczkach, na fiszbinach. Taka góra gwarantuje dodatkowe uwypuklenie krągłych piersi.

Natomiast majtki mimo, iż zabudowane, delikatnie odsłaniają pośladki. Ale nie to zwróci uwagę opalających się na ręczniku obok mężczyzn. Ich wzrok przyciągną zaczepne napisy nadrukowane na majtkach - "Crazy", "Love", "Pink". Niezbędnym dodatkiem modnego - fioletowego, błękitnego, czerwonego kostiumu jest również pasek.

Czerwień, czerń i biel to tradycyjne kolory bielizny noszonej na co dzień. Ale gdy zestawimy czerwony koronkowy pas i czarne pończochy mieszanka stanie się wybuchowa. Do tego wiązany w pasie szal i staniczek z delikatnym, koronkowym wykończeniem. Pod suknię wieczorową Triumph proponuje "malutkie" przeźroczyste body zatytułowane "wyobraź sobie, że wcale mnie tam nie ma".