Śpiochy dla dorosłych kobiet

Kombinezony z krótkimi nogawkami wykończone gumką, z bufkami, kokardami, w żywych kolorach przypominają dziecięce śpiochy. Moschino słynie z prezentowania mody w sposób żartobliwy i niebanalny, czyli dokładnie rozumie nas, kobiety!

Luźno, obszernie, kobieco

Nawet najdrobniejsza kobieta w sukienkach wykonanych z dużej liczby materiału wyglądać będzie na dobrze zbudowaną. Może to sposób na walkę z modą na wychudzone szkielety? Nosząca taki strój kobieta z całą pewnością nie poskarży się, że tu i ówdzie ją coś uciska...

Całości dopełni modna torba

Do klasycznej czarno - białej kreacji Moschino proponuje lakierowaną torebkę w supermodnym fasonie, który uwielbiały nasze babcie. Do zwiewnej fioletowo-zielonej sukienki w kwiaty - gigantyczną torbę wykończoną skórzanymi paskami.

Body, szorty i długie nogi

Jeśli wydaje Ci się, że obie modelki zapomniały spódnicy, jesteś w błędzie. Moda na supermini, czyli pokazywanie nóg, obowiązywać będzie także w przyszłym sezonie. Ale oczywiście nie musisz się do niej stosować. Noszenie spódnicy, nawet w wersji maksi, jest równie modne jak jej brak.

Mała galeria Moschino:

1. Oliwkowa torebka z różowym wykończeniem, ok. 800 zł

2. Portfel czerwony z serduszkiem, wzór

3. Torebka na łańcuszku ozdobiona kwiatkami, ok. 850 zł

4. Różowa czapeczka z dzianiny, ok. 300 zł

5. Sukienka atłasowa, granatowa, pleated tulip dress, wzór

6. Bluzeczka z marszczeniami, Peter Pan collar blouse, ok. 3000 zł

7. Żakiet grafitowy, ok. 5000 zł

8. Torebka w kratkę, ok. 1 200 zł

9. Złote szpilki, ok. 700 zł

10. Perfumy Funny! 256zł/100 ml