... Jest tancerką, modelką, aktorką i trenerką aerobiku. Ubrana w stylu lat 80. - mocnego trendu kolekcji wiosennych, tańczy, gra i pozuje, świetnie się bawiąc. Klip wyreżyserował  Gordon von Steiner, jednego z najbardziej utalentowanych autorów filmów modowych na świecie.

Wybór top modelki na nową twarz marki to nie przypadek. Koncept filmu nawiązuje do estetyki lat 80., czyli okresu, w którym kariera Cindy Crawford nabierała największego tempa. Ona sama zaś awansowała na ikonę mody. W klimat tamtych czasów wprowadza nie tylko scenografia, charakterystyczne światło i muzyka w filmie, ale także stylizacje Reserved: od casualowych, lecz kultowych wówczas białych t-shirtów z logo, dżinsowych kurtek i spodni z wysokim stanem, po bardziej eleganckie garnitury przypominające bohaterki „Dynastii” czy „Mody na sukces”. Uwagę zwraca także noszona przez Cindy sportowa, patchworkowa kurtka - jeden z najbardziej cool fasonów lat 80.

Nie bez powodu też w filmie partneruje modelce Dacre Montgomery, aktor znany z drugiej części serialu „Stranger Things”, którego akcja toczy się właśnie na początku lat 80tych. Pojawia się także znany polskiej publiczności hollywoodzki aktor, Eric Roberts.

Kampania Reserved I love you Cindy to jedna z największych produkcji zrealizowanych przez polską markę modową.

Zobaczcie film z udziałem supermodelki.