W gronie nominowanych do nagrody Osobowość Mody "Złote Szpilki 2012" znalazło się 30 osób: projektantów, dziennikarzy, gwiazd show-biznesu i blogerów. Nominowanymi są między innymi: modelka Magdalena Frąckowiak, dziennikarz Filip Niedenthal oraz gwiazdy: piosenkarka Natalia Kukulska i aktorka Małgorzata Socha. Gros spośród nominowanych stanowią projektanci: Gosia Baczyńska, Ania Kuczyńska, Dawid Tomaszewski, Maldoror i inni.

Reklama

W tym zasłużonym gronie Kasia Tusk znalazła się w roli modowej blogerki. Jej blog Make Life Easier”, stworzony wraz z przyjaciółką premierówny, Zosią, „zaledwie po roku odwiedza codziennie ponad 120 tysięcy indywidualnych użytkowników” (dane przytaczane przez autorkę bloga).

Na swoim blogu Kasia Tusk występuje również w roli modelki / Media

Inspirują innych, są podziwiani oraz wnoszą świeżość do świata mody – tak rada programowa nagrody wyraża się o nominowanych do Złotych Szpilek 2012. Tegoroczna Osobowość Mody zostanie wybrana zarówno przez kapitułę, jak i publiczność głosującą za pośrednictwem internetu. Wymiernikiem sukcesu i popularności blogerki Tusk jest wspomniane 120 tysięcy unikalnych użytkowników i ponad 63 tysięcy fanów strony na Facebooku. Córka Donalda Tuska ma więc na wygraną spore szanse.

Wręczenie nagród odbędzie się 22 kwietnia.