Wśród najbardziej udanych stylizacji zaprezentowanych podczas 69. ceremonii rozdania Złotych Globów, wymienia się te, prezentowane przez Charlize Theron i Emmę Stone. Uwagę przykuły też...paznokcie Zooey Deschanel .

Reklama

Brawa dla Charlize Theron należą się nie tylko za jej aktorskie dokonania, ale również za umiejętne dobieranie akcesoriów. Srebrna, diamentowa opaska od Cartiera, która idealnie komponowała się z kokiem pozostawionym w lekkim nieładzie wpadła w oko nie jednemu krytykowi mody. "W tej stylizacji główna rolę odgrywa biżuteria - diamentowa opaska na głowie. Co do samej fryzury, chciałem wprowadzić w niej trochę stylowego nieładu" - tłumaczył stylista fryzury Enzo Angileri. Co do makijażu, gwiazda postawiła na świeży "look". Neutralny makijaż zdominowały odcienie perłowe, beże i brązy.

Na pochwały zasłużyła również makijażystka Rachel Goodwin, która jest autorką makijażu Emmy Stone. Zielone oczy aktorki i jej rude włosy stały się idealnym tłem dla makijażu smoky, który zdominowały odcienie szarości, srebra i czerni.

W stylizacji aktorki Zooey Deschanel uwagę przykuły jej paznokcie. Nawiązując do uroczystej gali, aktorka na paznokciach namalowała fraki. "Ja prezentuję się w pięknej kreacji, a moje paznokcie mają na sobie eleganckie fraki" - poinformowała na Twitterze gwiazda.