Historia bezkompromisowości Magdy obiegła wszystkie media. Nic dziwnego - była miłym urozmaiceniem po ciągłych opowieściach o kandydatkach, które staja się ofiarami znęcania się i molestowania. Zainteresowanie osobą Roman wciąż przybiera na sile.

Reklama

Profil modelki w słynnym serwisie models.com cieszy się wielkim zainteresowaniem. Chęć współpracy z Polką zgłaszają światowe agencje modelingu. Sukces Magdy potwierdza sam juror programu „Top Model” – Marcin Tyszka. Jak donosi serwis Zeberka.pl, Tyszka na swoim profilu w jednym z serwisów społecznościowych rozpływał się nad ostatnimi osiągnięciami Magdy.

„Magda poradziła sobie wczoraj świetnie na sesji(…)ekipa z Madrytu była zachwycona” – tak fotograf relacjonował sesję modelki dla hiszpańskiego magazynu „Telva”. Tyszka opisuje, jak inspirująco uroda Magdy podziałała na Pablo Iglesiasa – słynnego makijażystę Penelope Cruz. Polski fotograf opisuje, że kariera Magdy Roman nabiera wciąż większego rozpędu. „Telefon pani Roman nie przestaje dzwonić...nawet sobie nie wyobrażacie jakie magazyny zaczynają się o nią ubiegać!” – pisze Tyszka.