„Kate zawsze stroniła od wywiadów, opinia publiczna wie więc niewiele o tym, jaka ona jest naprawdę i co przeszła w swoim życiu” – tak opowiada osoba z otoczenia topmodelki, cytowana przez dziennik Daily Mail.

Reklama

Teraz to ma się zmienić. Fani Kate Moss dowieszą się więcej o swojej idolce, bowiem topmodelka zabrała się za pisanie swojej autobiografii. Co się w niej znajdzie? Między innymi informacje dotyczące dzieciństwa Moss, w tym jej przeżyć związanych z rozwodem jej rodziców. Z autobiografii dowiemy się więcej o doświadczeniach macierzyńskich Moss oraz jej dawnych romansach. Przypomnijmy, że skandalizująca modelka, która niedawno poślubiła rockowego muzyka Jakiego Hince’a, spotykała się między innymi z Johnnym Deppem i Pete'm Dohertym.

Kate Moss ma na koncie skandale z udziałem alkoholu i narkotyków. Jednak nie mniejsze oburzenie wywołała jej wypowiedź dotycząca kanonów urody. Topmodelka, która przez pewien czas publicznie chwaliła sobie dodatkowe kilogramy, następnie schudła i ogłosiła „nic nie smakuje lepiej niż chudość”. Z tej wypowiedzi, która ściągnęła na Moss oskarżenia o propagowanie anoreksji, modelka ma się wytłumaczyć w swojej autobiografii.